wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie opolskie
Opole
Zaodrze Na sprzedaż 980 000 PLN 108 m2
Zaodrze / Opole / opolskie, Księdza Bolesława Domańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108 m², położone w jednej z [...]

108 980 000 PLN
9074,07 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole Do wynajęcia 2350 PLN 48 m2
Opole / opolskie / Polska, Plac Teatralny Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w centrum Opola - Plac Teatralny, na 6. piętrze [...]

48 2350 PLN
48,96 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn opolskie
Opole Do wynajęcia 68 310 PLN 2923 m2
Opole / opolskie / Polska, Brzeska Magazyn do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową o powierzchni 2 923 m², zlokalizowaną w bardzo [...]

2923 68 310 PLN
23,37 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole
Zaodrze Na sprzedaż 467 000 PLN 52,95 m2
Zaodrze / Opole / opolskie, Alojzego Dambonia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji – bez prowizji! Szukasz mieszkania, które urządzisz [...]

52,95 467 000 PLN
8819,64 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole
Śródmieście Do wynajęcia 2900 PLN 26 m2
Śródmieście / Opole / opolskie, Książąt Opolskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

✨ LOFT PREMIUM Rynek | Po generalnym remoncie | Pierwszy najem OPOLE Na wynajem wyjątkowe, świeżo [...]

26 2900 PLN
111,54 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole Na sprzedaż 449 000 PLN 47,85 m2
Opole / opolskie / Polska, Zawiszaków Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Zawiszaków 1 na osiedlu AK (dawny [...]

47,85 449 000 PLN
9383,49 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal opolskie
Opole
Śródmieście Do wynajęcia 4000 PLN 116 m2
Śródmieście / Opole / opolskie, Książąt Opolskich Lokal do wynajęcia

Lokal na parterze. ok. 100 m. kw powierzchni użytkowej, plus zaplecze i wc. Wejście z ulicy. Duże [...]

116 4000 PLN
34,48 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole
Szczepanowice Na sprzedaż 664 000 PLN 103,6 m2
Szczepanowice / Opole / opolskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ponad 103 m² przy ul. Wróblewskiego w [...]

103,6 664 000 PLN
6409,27 PLN/m²
01-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole
Śródmieście Na sprzedaż 418 000 PLN 38 m2
Śródmieście / Opole / opolskie, Gabrieli Zapolskiej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe o pow.38m polozone na parterze w 4-pietrowym bloku w srodmiesciu Teren [...]

38 418 000 PLN
11 000 PLN/m²
15-09-2025 Dodaj do notesu
Pokój opolskie
Opole
Wójtowa Wieś Do wynajęcia 850 PLN
Wójtowa Wieś / Opole / opolskie, Jana Kwoczka Pokój do wynajęcia

Szukasz pokoju do wynajęcia w Opolu? Kwoczka 47 to świeżo wyremontowany, ocieplony dom z pokojami do [...]

850 PLN
0 PLN/m²
29-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole Na sprzedaż 885 000 PLN 73 m2
Opole / opolskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie z dużym ogrodem i garażem – jak dom! | Chmielowice, Opole Sprzedam wyjątkowe, [...]

73 885 000 PLN
12 123,29 PLN/m²
07-06-2025 Dodaj do notesu
Biuro opolskie
Opole Do wynajęcia 14 760 PLN 430,5 m2
Opole / opolskie / Polska, Brzeska Biuro do wynajęcia

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o [...]

430,5 14 760 PLN
34,29 PLN/m²
18-01-2024 Dodaj do notesu
Lokal opolskie
Opole Do wynajęcia 16 900 PLN 329 m2
Opole / opolskie / Polska, Bronisława Koraszewskiego Lokal do wynajęcia

Wynajmę atrakcyjny lokal handlowo- usługowy w ścisłym centrum miasta - ul. Koraszewskiego 1-3-5. [...]

329 16 900 PLN
51,37 PLN/m²
15-02-2023 Dodaj do notesu