wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka warmińsko-mazurskie
ostródzki
Dąbrówno
Marwałd Na sprzedaż 300 000 PLN 11 600 m2
Marwałd / Dąbrówno / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam siedlisko z gruntami rolnymi – piękna okolica, blisko lasu Na sprzedaż siedlisko o [...]

11 600 300 000 PLN
25,86 PLN/m²
15 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda
Kajkowo Do wynajęcia 31 PLN 96 m2
Kajkowo / Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajem PLN 3000 Szukasz spokojnego i cichego miejsca do życia? Oferujemy duże mieszkanie do [...]

96 31 PLN
0,32 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Na sprzedaż 665 000 PLN 102 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, 11 Listopada Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Ostródy – ul. 11 Listopada Oferuję na sprzedaż [...]

102 665 000 PLN
6519,61 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
ostródzki
Morąg
Kruszewnia Do wynajęcia 20 PLN 82 m2
Kruszewnia / Morąg / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie dwa lokale handlowo-usługowy w Morągu, ul. Kruszewnia 1 o łącznej [...]

82 20 PLN
0,24 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda
Kajkowo Na sprzedaż 736 000 PLN 76,59 m2
Kajkowo / Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska, Widok Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie dla czteroosobowej rodziny. Mieszkanie położone jest na [...]

76,59 736 000 PLN
9609,61 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
ostródzki
Miłomłyn
Winiec Na sprzedaż 500 000 PLN 68 m2
Winiec / Miłomłyn / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam zadbaną, w pełni uzbrojoną posesję w Wińcu koło Małdyt (gmina Miłomłyn, powiat ostródzki) — [...]

68 500 000 PLN
7352,94 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Na sprzedaż 275 000 PLN 36,6 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, Władysława Jagiełły Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam wyremontowane, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Jagiełły 9A w Ostródzie, o [...]

36,6 275 000 PLN
7513,66 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda
Ruś Mała Na sprzedaż 750 000 PLN 84 m2
Ruś Mała / Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Dzień Dobry Oferuję na sprzedaż dom letniskowy - całoroczny z dostępem do jeziora. Wykonany na [...]

84 750 000 PLN
8928,57 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Na sprzedaż 329 900 PLN 59,4 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, Armii Krajowej Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie, ul. Armii Krajowej 1 piętro, 3 niezależne pokoje, kuchnia, przedpokój, [...]

59,4 329 900 PLN
5553,87 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, Pauzeńska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości ROMUALD ARŁUKOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ROMEX w [...]

978,1 1 419 930 PLN
1451,72 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
ostródzki
Morąg
Wilnowo Na sprzedaż 120 000 PLN 1500 m2
Wilnowo / Morąg / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki na Mazurach – Wilnowo nad jeziorem Narie! Marzysz o własnej działce w malowniczej okolicy, [...]

1500 120 000 PLN
80 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Na sprzedaż 275 000 PLN 44 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam mam do sprzedania mieszkanie przy ulicy Czarnieckiego 33 z pełnym umeblowaniem (pralka , [...]

44 275 000 PLN
6250 PLN/m²
15-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Do wynajęcia 1300 PLN 143 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, Tadeusza Stępowskiego Lokal do wynajęcia

LOFT25 znajduje się w Ostródzie na ul. Stępowskiego 25, na wyłączność, wynajem na imprezy, spotkania [...]

143 1300 PLN
9,09 PLN/m²
05-12-2025 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Do wynajęcia 36 000 PLN 800 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, Grunwaldzka Lokal do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w parku handlowym. Obecnym najemcą [...]

800 36 000 PLN
45 PLN/m²
03-11-2025 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda
Lubajny Na sprzedaż 516 600 PLN 3000 m2
Lubajny / Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż bezpośrednio działka w miejscowości Lubajny. Adres: 14-100 Lubajny, Lubajny nr 39. [...]

3000 516 600 PLN
172,20 PLN/m²
23-09-2024 Dodaj do notesu
Reklamy