wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
oświęcimski
Oświęcim Na sprzedaż 300 000 PLN 45 m2
Oświęcim / oświęcimski / małopolskie / Polska, Wiktora Bałandy Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie, 2 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój i balkon + piwnica. Meble + 2 TV, [...]

45 300 000 PLN
6666,67 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
oświęcimski
Kęty
Kęty Na sprzedaż 2440 PLN 98 m2
Kęty / oświęcimski / małopolskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Lokal na sprzedaż

Podana cena netto . Lokal znajduje się w budynku ukończonym w 2014 roku. Przestrzeń użytkowa bardzo [...]

98 2440 PLN
24,90 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
oświęcimski
Oświęcim Do wynajęcia 7600 PLN 400 m2
Oświęcim / oświęcimski / małopolskie / Polska, Stara Droga Magazyn do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni 400 m², która idealnie sprawdzi się jako punkt [...]

400 7600 PLN
19 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
oświęcimski
Kęty
Kęty Na sprzedaż 1459 PLN 2136 m2
Kęty / oświęcimski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Roberta Kwolczaka, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

2136 1459 PLN
0,68 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
oświęcimski
Oświęcim Na sprzedaż 1 250 000 PLN 4172 m2
Oświęcim / oświęcimski / małopolskie / Polska, Władysława Jagiełły Działka na sprzedaż

Prywatnie. Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną: Lokalizacja: Oświęcim, ul. Władysława Jagiełły Nr [...]

4172 1 250 000 PLN
299,62 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
oświęcimski
Brzeszcze
Brzeszcze Na sprzedaż 265 000 PLN 408 m2
Brzeszcze / oświęcimski / małopolskie / Polska, Strażacka Dom na sprzedaż

OGŁOSZENIE O PRZETARGU na sprzedaż prawa własności zabudowanej działki nr 4722/1 obręb ewid. [...]

408 265 000 PLN
649,51 PLN/m²
17-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
oświęcimski
Chełmek
Chełmek Na sprzedaż 182 000 PLN 27,09 m2
Chełmek / oświęcimski / małopolskie / Polska, Marszałka Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mieszkanie 27m2 z balkonem gotowe do zamieszkania od listopada 2024. Lokal znajduje się na 2 piętrze [...]

27,09 182 000 PLN
6718,35 PLN/m²
16-11-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
oświęcimski
Oświęcim Na sprzedaż 725 000 PLN 100 m2
Oświęcim / oświęcimski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż gotowy dom o podwyższonym standardzie deweloperskim po odbiorach. Możliwość wykończenia [...]

100 725 000 PLN
7250 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
oświęcimski
Brzeszcze
Brzeszcze Na sprzedaż 89 000 PLN 138,12 m2
Brzeszcze / oświęcimski / małopolskie / Polska, Ofiar Oświęcimia Dom na sprzedaż

OGŁOSZENIE O PRZETARGU na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego zabudowanej działki nr 1677/58 [...]

138,12 89 000 PLN
644,37 PLN/m²
21-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
oświęcimski
Kęty
Kęty Do wynajęcia 2500 PLN 76 m2
Kęty / oświęcimski / małopolskie / Polska, Osiedle nad Sołą Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Piękne duże w pełni urządzone mieszkanie 76 m2, duża garderoba, sypialnia, salon, jadalnia z [...]

76 2500 PLN
32,89 PLN/m²
29-09-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
oświęcimski
Brzeszcze
Jawiszowice Na sprzedaż 1 722 000 PLN 500 m2
Jawiszowice / Brzeszcze / oświęcimski / małopolskie, Turystyczna Lokal na sprzedaż

Pierwotne przeznaczenie budynku: salon samochodowy ( obecnie sklep AGD), z warsztatem mechaniki [...]

500 1 722 000 PLN
3444 PLN/m²
17-12-2024 Dodaj do notesu
Reklamy