wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
pabianicki
Pabianice Do wynajęcia 1650 PLN 39 m2
Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska, Stanisława Moniuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 38m2 Z balkonem (Umowa okazjonalna+ 250zl notariusz) w Pabianicach ul.moniuszki [...]

39 1650 PLN
42,31 PLN/m²
15 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
pabianicki
Pabianice Na sprzedaż 560 000 PLN 61 m2
Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska, Smugowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz miejsca, gdzie po pracy odpoczniesz w hamaku na balkonie, a rano w 5 minut odprowadzisz [...]

61 560 000 PLN
9180,33 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
pabianicki
Pabianice Na sprzedaż 385 000 PLN 35 m2
Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska, Marii Konopnickiej Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mieszkanie inwestycyjne 35 m² | gotowe pod wynajem Pabianice, ul. Konopnickiej – 2 piętro, nowe [...]

35 385 000 PLN
11 000 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
pabianicki
Pabianice Na sprzedaż 415 000 PLN 80 m2
Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska, Konstantynowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

CENA DO LEKKIEJ NEGOCJACJI! Wyposażenie wyszczególnione w ofercie zawarte jest w cenie mieszkania. [...]

80 415 000 PLN
5187,50 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Lutomiersk
Prusinowice Na sprzedaż 379 000 PLN 4411 m2
Prusinowice / Lutomiersk / pabianicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Przedmiotem oferty jest sprzedaż atrakcyjnej działki budowlanej, położonej w urokliwej w [...]

4411 379 000 PLN
85,92 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Konstantynów Łódzki Na sprzedaż 919 000 PLN 132 m2
Konstantynów Łódzki / pabianicki / łódzkie, 1 Maja Dom na sprzedaż

Zamieszkaj w domu, który oferuje komfort termiczny dzięki klimatyzacji, błyskawiczny internet [...]

132 919 000 PLN
6962,12 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Konstantynów Łódzki Na sprzedaż 879 000 PLN 111 m2
Konstantynów Łódzki / pabianicki / łódzkie, Armii Krajowej Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w kompleksie 42 segmentów na osiedlu Arkadia II, który znajduje się na ogrodzonym [...]

111 879 000 PLN
7918,92 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Lutomiersk
Bechcice-Wieś Na sprzedaż 180 000 PLN 1100 m2
Bechcice-Wieś / Lutomiersk / pabianicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Mam do sprzedania działke w Bechcicach 1100m2, numer działki 36/43, do działki jest droga dojazdowa [...]

1100 180 000 PLN
163,64 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Pabianice
Kudrowice Na sprzedaż 849 000 PLN 114 m2
Kudrowice / Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuje do sprzedaży dom znajdujący się w Kudrowicach. Budynek 114m2 znajduję się na działce około [...]

114 849 000 PLN
7447,37 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
pabianicki
Pabianice Do wynajęcia 1200 PLN 34 m2
Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska, Zamkowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia wygodne mieszkanie o powierzchni 34m². Znajdziesz tu jeden duży jasny pokój, [...]

34 1200 PLN
35,29 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
pabianicki
Pabianice Na sprzedaż 330 000 PLN 55,4 m2
Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska, Kard. Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie w bloku z 1961 r. wybudowanym z cegły, po termomodernizacji. Posiada dwie loggie, przy [...]

55,4 330 000 PLN
5956,68 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
pabianicki
Pabianice Do wynajęcia 2000 PLN 100 m2
Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska Biuro do wynajęcia

Posiadamy lokal do wynajęcia. Mieszkanie obecnie zaadaptowane na biuro, ale można je dostosować do [...]

100 2000 PLN
20 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
pabianicki
Pabianice Na sprzedaż 345 000 PLN 49,8 m2
Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska, 20 Stycznia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nieruchomość oferowana bez pośredników. Sprzedam mieszkanie 49,8 mkw, rozkładowe północ-południe, [...]

49,8 345 000 PLN
6927,71 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Ksawerów
Ksawerów Na sprzedaż 495 000 PLN 1123 m2
Ksawerów / pabianicki / łódzkie / Polska, Tadeusza Kościuszki Działka na sprzedaż

Posiadam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1123m2 (25x44), bez pośredników, w [...]

1123 495 000 PLN
440,78 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Pabianice
Rydzyny Na sprzedaż 770 000 PLN 132 m2
Rydzyny / Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Dzień dobry mam propozycję sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Rydzyny 3 km od [...]

132 770 000 PLN
5833,33 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Ksawerów
Ksawerów Na sprzedaż 1 170 000 PLN 170 m2
Ksawerów / pabianicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny, zmodyfikowany z myślą o rodzinach wielopokoleniowych, [...]

170 1 170 000 PLN
6882,35 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Lutomiersk
Lutomiersk Na sprzedaż 529 000 PLN 110 m2
Lutomiersk / pabianicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

( Oferuję na sprzedaż miejscowości Stanisławów stary ). Działkę rozpoczętą budową domu o [...]

110 529 000 PLN
4809,09 PLN/m²
15-01-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Dobroń
Chechło Pierwsze Na sprzedaż 1 290 000 PLN 246 m2
Chechło Pierwsze / Dobroń / pabianicki / łódzkie / Polska, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, na terenie ogrodzonym, położony w Chechle [...]

246 1 290 000 PLN
5243,90 PLN/m²
08-12-2025 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Konstantynów Łódzki Na sprzedaż 280 000 PLN 0 m2
Konstantynów Łódzki / pabianicki / łódzkie, Skrzydlata Działka na sprzedaż

Działka budowlana 943m2; 25,5 x 37m adres Józefów ul. Skrzydlata 4/27 UWAGA: istnieje możliwość [...]

0 280 000 PLN
0 PLN/m²
16-10-2024 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Lutomiersk
Wrząca Na sprzedaż 216 000 PLN 1200 m2
Wrząca / Lutomiersk / pabianicki / łódzkie, Parcela Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę we Wrzącej,działka z mediami w drodze,gaz , prąd,internet,woda Działka [...]

1200 216 000 PLN
180 PLN/m²
09-01-2024 Dodaj do notesu
Reklamy