wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
piaseczyński
Prażmów
Gabryelin Na sprzedaż 280 000 PLN 1304 m2
Gabryelin / Prażmów / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Kolejowa Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1304 m2 , położoną w otoczeniu nowej zabudowy [...]

1304 280 000 PLN
214,72 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Prace Duże Na sprzedaż 2 650 000 PLN 282 m2
Prace Duże / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 282,28 m² + garaż 35,87 m², położony na działce [...]

282 2 650 000 PLN
9397,16 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Iwiczna Na sprzedaż 1 320 000 PLN 95 m2
Nowa Iwiczna / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Zawiła Dom na sprzedaż

(BEZPOŚREDNIO) Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej, z dużym ogrodem, położony na [...]

95 1 320 000 PLN
13 894,74 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 1 420 000 PLN 107 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Dzikiej Jabłoni Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio przestronny, 6‑pokojowy segment o powierzchni 107 m², położony w wyjątkowej [...]

107 1 420 000 PLN
13 271,03 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 600 000 PLN 50 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Pawia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w Piasecznie o powierzchni [...]

50 600 000 PLN
12 000 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Prażmów
Gabryelin Na sprzedaż 1 390 000 PLN 170 m2
Gabryelin / Prażmów / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Dębowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom położony w Gabryelinie łączący spokój podmiejskiego życia z niskimi kosztami oraz [...]

170 1 390 000 PLN
8176,47 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Baszkówka Na sprzedaż 980 000 PLN 145 m2
Baszkówka / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Pachnącej Wiśni Dom na sprzedaż

Szukasz komfortowego i nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury i z doskonałym dojazdem [...]

145 980 000 PLN
6758,62 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Józefosław Do wynajęcia 4000 PLN 62 m2
Józefosław / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Magnolii Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62m², położone na 2. [...]

62 4000 PLN
64,52 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Głosków Na sprzedaż 1 090 000 PLN 162 m2
Głosków / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Jastrzębia Dom na sprzedaż

Na sprzedaż ostatnia dostępna część nowej inwestycji – bez prowizji, bezpośrednio od właściciela. [...]

162 1 090 000 PLN
6728,40 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Świętochów Na sprzedaż 489 000 PLN 3684 m2
Świętochów / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio - działka budowlana 3684 m2 w naprawdę wyjątkowej lokalizacji. Las, łąki, [...]

3684 489 000 PLN
132,74 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Wylezin Na sprzedaż 1 240 000 PLN 157 m2
Wylezin / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Centralna Dom na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż prywatną inwestycję - nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, oddany do [...]

157 1 240 000 PLN
7898,09 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Julianów Na sprzedaż 1 160 000 PLN 64,58 m2
Julianów / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Julianowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie z 3 pokojami na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku [...]

64,58 1 160 000 PLN
17 962,22 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Kazimierza Pułaskiego Dom na sprzedaż

Stanisław Steckiewicz - Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki udział 1/4 w prawie własności [...]

149 148 000 PLN
993,29 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 417 000 PLN 32 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Jerozolimska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem . Urocza, cicha, bezpieczna i zielona [...]

32 417 000 PLN
13 031,25 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Stara Iwiczna Do wynajęcia 3500 PLN 45 m2
Stara Iwiczna / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Słoneczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę wyjątkowy, elegancki apartament o powierzchni 45 m², świeżo po kompleksowym remoncie – [...]

45 3500 PLN
77,78 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 3600 PLN 76,5 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Kazimierza Jarząbka Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m2, położone przy ul. Jarząbka w [...]

76,5 3600 PLN
47,06 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Julianów Na sprzedaż 2 500 000 PLN 200 m2
Julianów / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Zięby Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny, w zabudowie szeregowej, narożny, murowany z 4 ścianami zewnętrzymi, [...]

200 2 500 000 PLN
12 500 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Wola Na sprzedaż 1 269 000 PLN 110 m2
Nowa Wola / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Frezji Dom na sprzedaż

Oferujemy bezpośrednio na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m², [...]

110 1 269 000 PLN
11 536,36 PLN/m²
18-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 788 000 PLN 69,66 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Stanisława Staszica Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,66 m², położone na 2. (ostatnim) [...]

69,66 788 000 PLN
11 312,09 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Marylka Na sprzedaż 170 000 PLN 500 m2
Marylka / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Oferta łączona, promocyjna cena działki + dom do zaprojektowania i wybudowania przez naszą firmę [...]

500 170 000 PLN
340 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy