wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Stara Iwiczna Do wynajęcia 3500 PLN 45 m2
Stara Iwiczna / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Słoneczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę wyjątkowy, elegancki apartament o powierzchni 45 m², świeżo po kompleksowym remoncie – [...]

45 3500 PLN
77,78 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Lesznowola Na sprzedaż 1 237 000 PLN 135,27 m2
Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Słoneczna Dom na sprzedaż

Zapraszamy serdecznie – budujemy domy z myślą o Tobie. Nasze nowoczesne [...]

135,27 1 237 000 PLN
9144,67 PLN/m²
22-08-2025 Dodaj do notesu
Reklamy