wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
płoński
Joniec
Popielżyn-Zawady Na sprzedaż 108 000 PLN 1093 m2
Popielżyn-Zawady / Joniec / płoński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam bardzo ładnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1093m2 z pozwoleniem na budowę domu [...]

1093 108 000 PLN
98,81 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Nowe Miasto / płoński / mazowieckie / Polska Dom do wynajęcia

Dom całoroczny nad zalewem nowomiejskim. Salon z aneksem kuchennym, Dwie sypialnie, łazienka, [...]

78 4500 PLN
57,69 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
płoński
Dzierzążnia
Dzierzążnia Na sprzedaż 815 000 PLN 98 m2
Dzierzążnia / płoński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Są domy, do których wchodzisz i od razu wiesz – tu chcę mieszkać. Kiedy przekraczasz próg, czujesz [...]

98 815 000 PLN
8316,33 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
płoński
Naruszewo
Drochowo Na sprzedaż 240 000 PLN 1421 m2
Drochowo / Naruszewo / płoński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaz posiadam działkę budowlaną z domem drewnianym o powierzchni 80 metrow do remontu. [...]

1421 240 000 PLN
168,90 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
płoński
Joniec
Popielżyn-Zawady Na sprzedaż 456 000 PLN 4828 m2

Sprzedam bardzo ładnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 4828m2 z pozwoleniem na budowę domu [...]

4828 456 000 PLN
94,45 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
płoński
Nowe Miasto
Grabie Na sprzedaż 110 000 PLN 1000 m2
Grabie / Nowe Miasto / płoński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

DZIAŁKA ZAREZERWOWANA Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1000 m2 w miejscowości [...]

1000 110 000 PLN
110 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
płoński
Naruszewo
Strzembowo Na sprzedaż 17 900 000 PLN 1000 m2
Strzembowo / Naruszewo / płoński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Luksusowy Pałac w Strzembowie – Perła Mazowsza Na malowniczym Mazowszu, w urokliwej miejscowości [...]

1000 17 900 000 PLN
17 900 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy