wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
poddębicki
Uniejów
Uniejów Do wynajęcia 2400 PLN 42 m2
Uniejów / poddębicki / łódzkie / Polska, Długa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesny Apartament Aleksander o powierzchni 42 m², wykończony w wysokim standardzie. [...]

42 2400 PLN
57,14 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
poddębicki
Dalików
Gajówka-Kolonia Na sprzedaż 715 000 PLN 95 m2
Gajówka-Kolonia / Dalików / poddębicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Tomasza Szymaniaka – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

95 715 000 PLN
7526,32 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
poddębicki
Poddębice
Panaszew Na sprzedaż 1 500 000 PLN 20 900 m2
Panaszew / Poddębice / poddębicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 2,09 hektarów, położony w miejscowości Panaszew, gmina [...]

20 900 1 500 000 PLN
71,77 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
poddębicki
Dalików
Kontrewers Na sprzedaż 95 000 PLN 730 m2
Kontrewers / Dalików / poddębicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 730 m², położoną w miejscowości Kontrewers, gmina [...]

730 95 000 PLN
130,14 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
poddębicki
Dalików
Gajówka-Kolonia Na sprzedaż 727 000 PLN 258,18 m2

258,18 727 000 PLN
2815,86 PLN/m²
16-02-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
poddębicki
Pęczniew
Brodnia-Kolonia Na sprzedaż 105 000 PLN 912 m2
Brodnia-Kolonia / Pęczniew / poddębicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

[!!] Sprzedam DZIAŁKI [!!] || budowlane / letniskowe / rekreacyjne || z wydanymi WARUNKAMI ZABUDOWY [...]

912 105 000 PLN
115,13 PLN/m²
01-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
poddębicki
Poddębice
Poddębice Na sprzedaż 1800 PLN 150 m2
Poddębice / poddębicki / łódzkie / Polska, Łódzka Lokal na sprzedaż

Do wynajęcia w centrum Poddębic przy ul. Łódzkiej 12 lokal o pow. 150 m2. Lokal składa się z 2 [...]

150 1800 PLN
12 PLN/m²
30-08-2025 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
poddębicki
Pęczniew
Siedlątków Na sprzedaż 37 000 PLN 1643 m2
Siedlątków / Pęczniew / poddębicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

REGULAMIN, WZÓR OFERTY ORAZ OPERAT SZACUNKOWY NIERUCHOMOŚCI DOSTĘPNE POD ADRESEM https : // [...]

1643 37 000 PLN
22,52 PLN/m²
15-07-2025 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
poddębicki
Zadzim
Anusin Na sprzedaż 949 000 PLN 40 000 m2
Anusin / Zadzim / poddębicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Kapitalna posiadłość na uboczu,duży potencjał 40.000m2(uprawiane przez sąsiada) z dużym murowanym [...]

40 000 949 000 PLN
23,73 PLN/m²
14-05-2025 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy