wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Kurdwanów Do wynajęcia 2800 PLN 47 m2
Kurdwanów / Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuje lokal mieszkalny o pow 48m2. Ma dwa pokoje z kuchnią na czwartym piętrze w budynku z windą. [...]

47 2800 PLN
59,57 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 1 399 000 PLN 70 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Józefińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO - DO SPRZEDANIA dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70m (ok. 90m z [...]

70 1 399 000 PLN
19 985,71 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 729 002 PLN 41 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Jana Dekerta Lokal na sprzedaż

Lokal 41 m² ul. Dekerta - KRAKÓW - BEZPOŚREDNIO w sercu krakowskiego Podgórza. Lokal idealnie [...]

41 729 002 PLN
17 780,54 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Podgórze
Zabłocie Do wynajęcia 8123 PLN 160 m2
Zabłocie / Podgórze / Kraków / małopolskie, Portowa Lokal do wynajęcia

DOSTĘPNA POWIERZCHNIE: 160 m² PARTER DOSTĘPNOŚĆ LOKALU: Natychmiast LOKALIZACJA: Kraków ul. Portowa [...]

160 8123 PLN
50,77 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2000 PLN 50 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Myśliwska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 50m2, zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej. Dwa [...]

50 2000 PLN
40 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 1500 PLN 30 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Myśliwska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni ok 30m2 z balkonem, zlokalizowana przy [...]

30 1500 PLN
50 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Płaszów Na sprzedaż 834 400 PLN 56 m2
Płaszów / Podgórze / Kraków / małopolskie, Księdza Ignacego Stoszki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień dobry, przytulne mieszkanie w dobrej lokalizacji. Bliski Płaszów, ul. Ks. Stoszki 13 Budynek [...]

56 834 400 PLN
14 900 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie Do wynajęcia 4550 PLN 60 m2
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Stanisława Stojałowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Pośrednikom agencji nieruchomości uprzejmie dziękuję :) Nie jestem zainteresowana współpracą. [...]

60 4550 PLN
75,83 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Kraków
Podgórze
Zabłocie Do wynajęcia 4800 PLN 150 m2
Zabłocie / Podgórze / Kraków / małopolskie, Tadeusza Romanowicza Magazyn do wynajęcia

ul. Romanowicza 17 Kraków. Bezpośrednio bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowo magazynowy na [...]

150 4800 PLN
32 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 725 000 PLN 40 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Prądnicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż – przytulne mieszkanie 2-pokojowe od właściciela | Kraków, ul. Prądnicka 65 Oferuję na [...]

40 725 000 PLN
18 125 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie Do wynajęcia 3600 PLN 37 m2
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Skowronia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie SKOWRONIA Krakow 37 m2 z duzym ogrodem 95 m2 3600 (w tym czynsz i rachunki ) [...]

37 3600 PLN
97,30 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2400 PLN 50 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Borkowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Kliny Borkowskie ul.Borkowska - Wynajmę 50 metrowe mieszkanie - 2 pokoje ,kuchnia, toaleta ,łazienka [...]

50 2400 PLN
48 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2400 PLN 50 m2

Kliny Borkowskie - Wynajmę 50 metrowe mieszkanie - 2 pokoje(salon z balkonem i sypialnia ) ,jasna [...]

50 2400 PLN
48 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny małopolskie
Kraków
Podgórze
Zabłocie Na sprzedaż 200 000 PLN 176 m2
Zabłocie / Podgórze / Kraków / małopolskie, Tadeusza Romanowicza Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Przedstawiamy ofertę przejęcia w pełni funkcjonującego lokalu gastronomicznego w Krakowie na [...]

176 200 000 PLN
1136,36 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2700 PLN 50 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Aleksandra Krępy Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Komfortowe mieszkanie położone na drugim piętrze, słoneczne i ciepłe z dużym balkonem. Wyposażone w [...]

50 2700 PLN
54 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Wola Duchacka Na sprzedaż 1 890 000 PLN 90 m2
Wola Duchacka / Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni wykończony apartament o powierzchni 90 m², położony na 3. [...]

90 1 890 000 PLN
21 000 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie Do wynajęcia 1600 PLN
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Marii i Bolesława Wysłouchów Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój w mieszkaniu 3-pokojowym (nie jestem właścicielem ani pośrednikiem — wyprowadzam się i [...]

1600 PLN
106,67 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Podgórze / Kraków / małopolskie, Grochowa Pokój do wynajęcia

Pokój do wynajęcia Pokój do wynajęcia 20 m2 w Krakowie-Podgórzu ul. Grochowa. - Cena za wynajem [...]

800 PLN
40 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Kraków
Podgórze
Płaszów Do wynajęcia 4900 PLN 147 m2
Płaszów / Podgórze / Kraków / małopolskie, Przewóz Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia magazyn - hala (bezpośrednio od właściciela) Lokalizacja: ul. Przewóz 21 (Płaszów) [...]

147 4900 PLN
33,33 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Na sprzedaż 732 000 PLN 47,5 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Słomiana Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 47,5 m², usytuowane na parterze czteropiętrowego [...]

47,5 732 000 PLN
15 410,53 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy