wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 1 399 000 PLN 70 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Józefińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO - DO SPRZEDANIA dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70m (ok. 90m z [...]

70 1 399 000 PLN
19 985,71 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 729 002 PLN 41 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Jana Dekerta Lokal na sprzedaż

Lokal 41 m² ul. Dekerta - KRAKÓW - BEZPOŚREDNIO w sercu krakowskiego Podgórza. Lokal idealnie [...]

41 729 002 PLN
17 780,54 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Do wynajęcia 3300 PLN 53 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Nadwiślańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry. Wynajmę apartament 2 pokojowy ( 52 m2) zlokalizowany w prestiżowej inwestycji [...]

53 3300 PLN
62,26 PLN/m²
23-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 330 000 PLN 22 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Bolesława Limanowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkania w kamienicy po remoncie – Stare Podgórze / ul. Limanowskiego, Kraków Powierzchnia : 22m2 [...]

22 330 000 PLN
15 000 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Do wynajęcia 2600 PLN 30 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Henryka Dąbrowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie do wynajęcia – Stare Podgórze, ul. Dąbrowskiego (Kraków) Do wynajęcia funkcjonalne i w [...]

30 2600 PLN
86,67 PLN/m²
12-02-2025 Dodaj do notesu
Reklamy