wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Komercyjne podkarpackie
leski
Solina
Wołkowyja Na sprzedaż 1 800 000 PLN 435 m2
Wołkowyja / Solina / leski / podkarpackie / Polska, Słoneczna Komercyjne na sprzedaż

IDEALNA INWESTYCJA W TURYSTYCZNEJ LOKALIZACJI Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość [...]

435 1 800 000 PLN
4137,93 PLN/m²
19 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
bieszczadzki
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne Na sprzedaż 260 000 PLN 48,43 m2
Ustrzyki Dolne / bieszczadzki / podkarpackie / Polska, Nowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie w centrum miasta Ustrzyki Dolne. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Blok dwukrotnie [...]

48,43 260 000 PLN
5368,57 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Baranówka Do wynajęcia 2200 PLN 39 m2
Baranówka / Rzeszów / podkarpackie, Prymasa Tysiąclecia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie, wykończone nowocześnie w wysokim standardzie [...]

39 2200 PLN
56,41 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
łańcucki
Rakszawa
Rakszawa Na sprzedaż 290 000 PLN 1800 m2
Rakszawa / łańcucki / podkarpackie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Rakszawa, w powiecie łańcuckim. Nieruchomość o [...]

1800 290 000 PLN
161,11 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
strzyżowski
Frysztak
Frysztak Na sprzedaż 1 069 000 PLN 102 m2
Frysztak / strzyżowski / podkarpackie / Polska, Mostowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym Frysztaku, w samym sercu strefy [...]

102 1 069 000 PLN
10 480,39 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Pustynia / Dębica / dębicki / podkarpackie / Polska Działka na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Piotra Groń - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

1611 89 904 PLN
55,81 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 520 000 PLN 59,99 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

CENA W DÓŁ - NIE PRZEGAP OKAZJI! GOTOWE MIESZKANIE, DWA MIEJSCA POSTOJOWE! Lokalizacja: ul. [...]

59,99 520 000 PLN
8668,11 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
brzozowski
Domaradz
Barycz Na sprzedaż 379 000 PLN 140 m2
Barycz / Domaradz / brzozowski / podkarpackie / Polska Dom na sprzedaż

Marzysz o własnym domu wśród natury zdala od miejskiego zgiełku z sadem i zielenią dookoła ? To [...]

140 379 000 PLN
2707,14 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
przeworski
Przeworsk Na sprzedaż 190 000 PLN 87 m2
Przeworsk / przeworski / podkarpackie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż jednokondygnacyjny dom drewniany o powierzchni 87 m² wraz z budynkiem gospodarczym o [...]

87 190 000 PLN
2183,91 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
stalowowolski
Stalowa Wola Na sprzedaż 491 150 PLN 50,87 m2
Stalowa Wola / stalowowolski / podkarpackie / Polska, Generała Leopolda Okulickiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz miejsca, gdzie jakość wykończenia spotyka się z funkcjonalnością w samym sercu Stalowej [...]

50,87 491 150 PLN
9655 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
jarosławski
Jarosław Na sprzedaż 890 000 PLN 183,2 m2
Jarosław / jarosławski / podkarpackie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny Dom – Mokra | 183,2 m² | 11 ar | Stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom [...]

183,2 890 000 PLN
4858,08 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
leski
Baligród
Baligród Na sprzedaż 200 000 PLN 60 m2
Baligród / leski / podkarpackie / Polska, Bieszczadzka Dom na sprzedaż

Lokal mieszkalny – bezczynszowy – do remontu. 200 000,00 zł 512 324 034 [...]

60 200 000 PLN
3333,33 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 499 800 PLN 36,6 m2

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie, zaprojektowane przez architektkę wnętrz, w atrakcyjnej lokalizacji [...]

36,6 499 800 PLN
13 655,74 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 679 000 PLN 65,3 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam 4-pokojowe, zaprojektowane przez architektkę wnętrz, przestronne mieszkanie o powierzchni [...]

65,3 679 000 PLN
10 398,16 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 441 500 PLN 31,6 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie, zaprojektowane przez architektkę wnętrz, w atrakcyjnej lokalizacji [...]

31,6 441 500 PLN
13 971,52 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 420 000 PLN 44 m2

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, do remontu. Najważniejsze informacje: -powierzchnia [...]

44 420 000 PLN
9545,45 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Brzozów / brzozowski / podkarpackie / Polska, Podwale Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie powierzchni 33.4 m2 na lokalizowane 1 piętro więcej informacji udzielę [...]

33,4 220 000 PLN
6586,83 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal podkarpackie
rzeszowski
Boguchwała
Kielanówka Do wynajęcia 7500 PLN 101 m2
Kielanówka / Boguchwała / rzeszowski / podkarpackie / Polska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal usługowy o powierzchni ok 101 m², przygotowany i funkcjonujący [...]

101 7500 PLN
74,26 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Staromieście Do wynajęcia 2500 PLN 36 m2
Staromieście / Rzeszów / podkarpackie, Lubelska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

DO WYNAJĘCIA: *Przytulne, wygodne, dobrze skomunikowane mieszkanie na ul. Lubelskiej, 10 piętro. [...]

36 2500 PLN
69,44 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn podkarpackie
Rzeszów
Baranówka Do wynajęcia 4500 PLN 170 m2
Baranówka / Rzeszów / podkarpackie, Wspólna Magazyn do wynajęcia

Magazyn Spożywczy 170 m2 z Sanepidem | Woda | Rzeszów | Bez prowizji Do wynajęcia powierzchnia [...]

170 4500 PLN
26,47 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy