wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Na sprzedaż 465 000 PLN 53 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Batalionów Chłopskich Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie 3 pokoje - 53 m² - Bezpośrednio Łódź, Retkinia, Batalionów Chłopskich Bezpośrednio [...]

53 465 000 PLN
8773,58 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 31 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Józefa Babickiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31m położone na 5 piętrze przy ulicy Babickiego na osiedlu [...]

31 1500 PLN
48,39 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 30,1 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Janusza Kusocińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę od zaraz mieszkanie 30.1 m2 na 11 piętrze (ostatnim) z pięknym widokiem na panoramę Łodzi. [...]

30,1 1500 PLN
49,83 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Karolew-Retkinia Wschód Na sprzedaż 345 000 PLN 47,88 m2
Karolew-Retkinia Wschód / Polesie / Łódź / łódzkie, Bratysławska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni niemal 48 m², zlokalizowane w sercu [...]

47,88 345 000 PLN
7205,51 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Na sprzedaż 220 000 PLN 27 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Retkińska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

.Na sprzedaż przytulne, jasne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 27m/kw. Lokalizacja mieszkania [...]

27 220 000 PLN
8148,15 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 42,42 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Aleja Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 42,5 m2, przy alei kard. Wyszyńskiego 18. [...]

42,42 1500 PLN
35,36 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 2000 PLN 53 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Maratońska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę M-4 na Retkini w Łodzi. Częściowo umeblowane i wyposażone, m. in. pralka, zmywarka, lodówka, [...]

53 2000 PLN
37,74 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 62 PLN 31 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Józefa Babickiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Retkini, ul. Babickiego – idealne dla singla lub [...]

31 62 PLN
2 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Na sprzedaż 646 400 PLN 47,5 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Maratońska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zamieszkaj w mieszkaniu, które będzie Twoim wymarzonym miejscem do życia. Na sprzedaż przytulne oraz [...]

47,5 646 400 PLN
13 608,42 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 42,42 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Maratońska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajmu umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,42 m². Znajdziesz tu dwa pokoje, jasną [...]

42,42 1500 PLN
35,36 PLN/m²
24-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 2000 PLN 51 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę rozkładowe mieszkanie, w pełni umeblowane, w wieżowcu na Retkini. Mieszkanie jest zadbane i [...]

51 2000 PLN
39,22 PLN/m²
20-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy