wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom wielkopolskie
poznański
Rokietnica
Cerekwica Na sprzedaż 1 350 000 PLN 157,3 m2
Cerekwica / Rokietnica / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dobrze zaplanowany i ustawny dom z dużymi pokojami w pięknej i cichej okolicy z polem i lasem za [...]

157,3 1 350 000 PLN
8582,33 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Swarzędz
Swarzędz Na sprzedaż 450 000 PLN 49 m2
Swarzędz / poznański / wielkopolskie / Polska, Osiedle Edwarda Raczyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 3. piętrze [...]

49 450 000 PLN
9183,67 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Swarzędz
Swarzędz Na sprzedaż 796 000 PLN 80,43 m2
Swarzędz / poznański / wielkopolskie / Polska, Osiedle Tytusa Działyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Swarzędza – os. Działyńskiego. Jeśli [...]

80,43 796 000 PLN
9896,80 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Luboń Na sprzedaż 749 000 PLN 71,43 m2
Luboń / poznański / wielkopolskie / Polska, Karola Buczka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem – Twoja enklawa spokoju! Na sprzedaż przestronne, [...]

71,43 749 000 PLN
10 485,79 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Suchy Las
Golęczewo Na sprzedaż 600 000 PLN 1019 m2
Golęczewo / Suchy Las / poznański / wielkopolskie / Polska, Cicha Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1019 m². Nieruchomość objęta jest miejscowym [...]

1019 600 000 PLN
588,81 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Czerwonak
Owińska Do wynajęcia 3400 PLN 60 m2
Owińska / Czerwonak / poznański / wielkopolskie / Polska, Zielona Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie 60 m2. Trzy pokoje, kuchnia, pralnia w piwnicy. Ogrzewanie podłogowe, płyta winylowa. W [...]

60 3400 PLN
56,67 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Suchy Las
Złotniki Na sprzedaż 78 000 PLN 35 m2
Złotniki / Suchy Las / poznański / wielkopolskie / Polska, Pawłowicka Dom na sprzedaż

ROD Działka z Domkiem Murowanym 35 m² – Złotniki / Tęcza / Gmina Suchy Las Sprzedam ROD z Domkiem, [...]

35 78 000 PLN
2228,57 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Komorniki
Plewiska Na sprzedaż 585 000 PLN 47 m2
Plewiska / Komorniki / poznański / wielkopolskie / Polska, Tęczowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z klimatycznym poddaszem i parkingiem ​Na sprzedaż wyjątkowe, [...]

47 585 000 PLN
12 446,81 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Luboń Na sprzedaż 490 000 PLN 50 m2
Luboń / poznański / wielkopolskie / Polska, Gen. Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Posiadam do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w bloku 4-piętrowym położone na parterze o powierzchni [...]

50 490 000 PLN
9800 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Wysogotowo Na sprzedaż 949 000 PLN 109,72 m2
Wysogotowo / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska, Rajska Dom na sprzedaż

OFERTA FIRMY KALINVEST - S.C. RYNEK PIERWOTNY ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ NA [...]

109,72 949 000 PLN
8649,29 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn wielkopolskie
poznański
Mosina
Mosina Do wynajęcia 5000 PLN 300 m2
Mosina / poznański / wielkopolskie / Polska, Leszczyńska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia dwie hale magazynowo–produkcyjne w miejscowości Mosina (ok. 20 min od Poznań), z [...]

300 5000 PLN
16,67 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Komorniki
Plewiska Na sprzedaż 579 000 PLN 59 m2
Plewiska / Komorniki / poznański / wielkopolskie / Polska, Miętowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Kupujący nie płaci Prowizji! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 59 [...]

59 579 000 PLN
9813,56 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Czerwonak
Kliny Na sprzedaż 1 290 000 PLN 166,1 m2
Kliny / Czerwonak / poznański / wielkopolskie / Polska, Sowia Dom na sprzedaż

Firma Domy na Pokolenia ma przyjemność zaoferować piękny dom w Klinach blisko Kicina, położony w [...]

166,1 1 290 000 PLN
7766,41 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Swarzędz
Swarzędz Do wynajęcia 2350 PLN 42 m2
Swarzędz / poznański / wielkopolskie / Polska, Kórnicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na ul. Kruszewnickiej w Garbach ,wynajmę nowe, umeblowane mieszkanie na parterze, z niewielkim, [...]

42 2350 PLN
55,95 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Czerwonak
Koziegłowy Do wynajęcia 1900 PLN 43,55 m2
Koziegłowy / Czerwonak / poznański / wielkopolskie / Polska, Osiedle Leśne Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jest przytulne, przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 43,55 m2 posiadające salon [...]

43,55 1900 PLN
43,63 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne Do wynajęcia 3500 PLN 62,31 m2
Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska, Solankowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Przedstawiam mieszkanie do wynajęcia w super lokalizacji. ul. Solankowa w Tarnowie Podgórnym NOWE [...]

62,31 3500 PLN
56,17 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Chyby Na sprzedaż 5 650 000 PLN 510 m2
Chyby / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji [...]

510 5 650 000 PLN
11 078,43 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Kostrzyn
Siekierki Wielkie Na sprzedaż 245 000 PLN 684 m2
Siekierki Wielkie / Kostrzyn / poznański / wielkopolskie / Polska, Łąkowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 684 m². z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe Teren [...]

684 245 000 PLN
358,19 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Lusówko Na sprzedaż 1 460 000 PLN 175 m2
Lusówko / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny w Lusówku stojący na zagospodarowanej działce o powierzchni 1007m2 w odległości [...]

175 1 460 000 PLN
8342,86 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Rokietnica
Rokietnica Do wynajęcia 2200 PLN 43 m2
Rokietnica / poznański / wielkopolskie / Polska, Przy Trakcie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę okazjonalnie mieszkanie na parterze w bloku z dostępem do własnego ogródka, komórki [...]

43 2200 PLN
51,16 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy