wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Piastów Na sprzedaż 550 000 PLN 48 m2
Piastów / pruszkowski / mazowieckie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej części Piastowa. [...]

48 550 000 PLN
11 458,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Raszyn Do wynajęcia 35 000 PLN 555 m2
Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Aleja Krakowska Dom do wynajęcia

Wynajmę znajdujący się w stałym użytkowaniu boutique hotel (Willa Krakowska w Raszynie przy Alei [...]

555 35 000 PLN
63,06 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
pruszkowski
Brwinów
Brwinów Na sprzedaż 59 999 PLN 16 m2
Brwinów / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Sochaczewska Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż o powierzchni 16 m kw położony w budynku wielorodzinnym w Brwinowie na osiedlu [...]

16 59 999 PLN
3749,94 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
pruszkowski
Pruszków Do wynajęcia 8000 PLN 77 m2
Pruszków / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Józefa Ignacego Kraszewskiego Lokal do wynajęcia

LOKAL DO WYNAJĘCIA -IDEALNY POD USŁUGI ,BANK ,KOSMETYKĘ ,BIURO / 77m2 / PRZY STACJI WKD PRUSZKÓW [...]

77 8000 PLN
103,90 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Wolica Na sprzedaż 570 000 PLN 1140 m2
Wolica / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Słoneczników Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka w miejscowości Wolica (tuż obok Janek) o powierzchni 1140 m 2. Idealne wymiary [...]

1140 570 000 PLN
500 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Kolonia Wolica Na sprzedaż 1 360 000 PLN 177 m2
Kolonia Wolica / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Wolicy g. Nadarzyn. Dom jest do remontu albo odświeżenia .Dom jest w [...]

177 1 360 000 PLN
7683,62 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Michałowice
Granica Do wynajęcia 6500 PLN 180 m2
Granica / Michałowice / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Polna Dom do wynajęcia

Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy stacji kolejki WKD Nowa Wieś Warszawska, dojazd do [...]

180 6500 PLN
36,11 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Falenty Nowe Na sprzedaż 659 600 PLN 970 m2
Falenty Nowe / Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Wichrowe Wzgórze Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni ok 1000m2 każda w miejscowości Falenty Nowe gmina Raszyn [...]

970 659 600 PLN
680 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Brwinów
Parzniew Na sprzedaż 1 099 000 PLN 73 m2
Parzniew / Brwinów / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Działkowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na parterze dwupiętrowego bloku, idealne dla osób ceniących [...]

73 1 099 000 PLN
15 054,79 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Pruszków Na sprzedaż 1 450 000 PLN 79,66 m2
Pruszków / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Pawia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

*** Pośrednikom z góry dziękuję! *** Przedsprzedaż. Ostatnie prace wykończeniowe jeszcze w toku. [...]

79,66 1 450 000 PLN
18 202,36 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Urzut Na sprzedaż 1 149 000 PLN 144 m2
Urzut / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Wiklinowa Dom na sprzedaż

NOWOCZESNY DOM PREMIUM | DUŻA DZIAŁKA 580 m2 | KLIMATYZACJA | POMPA CIEPŁA | URZUT / NADARZYN ul. [...]

144 1 149 000 PLN
7979,17 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Pruszków
Wyględówek Na sprzedaż 1 054 000 PLN 62 m2
Wyględówek / Pruszków / pruszkowski / mazowieckie, Ewy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż nowoczesne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 62 m², położone na pierwszym piętrze [...]

62 1 054 000 PLN
17 000 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Brwinów
Parzniew Do wynajęcia 4200 PLN 76 m2
Parzniew / Brwinów / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Główna Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe w Parzniewie. Przytulne mieszkanie czteropokojowe położone na 1 [...]

76 4200 PLN
55,26 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Biurowiec mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Janki Do wynajęcia 45 800 PLN 1400 m2
Janki / Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Falencka Biurowiec do wynajęcia

Oferuję lokal na wynajem o powierzchni 1400 m². Nieruchomość idealna na działalność usługową, [...]

1400 45 800 PLN
32,71 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 699 900 PLN 98 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Grodziska Dom na sprzedaż

Lokalizacja: Stara Wieś Na południowy zachód od Warszawy, ul. Grodziska, Stara Wieś, Nadarzyn [...]

98 699 900 PLN
7141,84 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 799 000 PLN 106 m2

106 799 000 PLN
7537,74 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Pruszków Na sprzedaż 599 300 PLN 38 m2
Pruszków / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim [...]

38 599 300 PLN
15 771,05 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Rybie Na sprzedaż 1 600 000 PLN 220 m2
Rybie / Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Miła Dom na sprzedaż

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość położona w miejscowości Rybie, gmina Raszyn, z szybkim i [...]

220 1 600 000 PLN
7272,73 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Urzut Na sprzedaż 6 627 240 PLN 6735 m2
Urzut / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Echa Leśne Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę Usługowo-Produkcyjną o nr ew. 214/28 w m. Urzut, gm. Nadarzyn o powierzchni 6735m2 [...]

6735 6 627 240 PLN
984 PLN/m²
05-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
pruszkowski
Piastów Do wynajęcia 5400 PLN 108,39 m2
Piastów / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Warszawska Lokal do wynajęcia

DO WYNAJĘCIA Lokal usługowo handlowy, Piastów , ul. Warszawska 28 – bez pośredników Zlokalizowany na [...]

108,39 5400 PLN
49,82 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy