wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Swojczyce Do wynajęcia 9900 PLN 104 m2
Swojczyce / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Ameriga Vespucciego Lokal do wynajęcia

Na wynajem | wyjątkowy lokal usługowy 104 m² | Olimpia Port | Wrocław Na wynajem oferujemy [...]

104 9900 PLN
95,19 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Swojczyce Do wynajęcia 3300 PLN 47 m2
Swojczyce / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Marca Polo Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Olimpia Port – 47 m², umeblowane, 4. piętro - mieszkanie [...]

47 3300 PLN
70,21 PLN/m²
26-08-2025 Dodaj do notesu
Reklamy