wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
pucki
Kosakowo
Pogórze Na sprzedaż 699 000 PLN 45 m2
Pogórze / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie rogowe 2 pokoje 45m2 możliwość adaptacji strychu 45m2. 3 miejsca postojowe w hali [...]

45 699 000 PLN
15 533,33 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Władysławowo
Karwia Na sprzedaż 150 000 PLN 550 m2
Karwia / Władysławowo / pucki / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Opis nieruchomościNa sprzedaż 2 działki rolne o powierzchni 550 m² każda, położone w wyjątkowo [...]

550 150 000 PLN
272,73 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
pucki
Kosakowo
Mechelinki Na sprzedaż 2 800 000 PLN 275 m2
Mechelinki / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Bezpośrednio od właściciela. Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz dużo pln. Potrzebujesz [...]

275 2 800 000 PLN
10 181,82 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
pucki
Kosakowo
Mosty Na sprzedaż 1 750 000 PLN 266 m2
Mosty / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska, Wiązowa Dom na sprzedaż

Wyobraź sobie poranek, kiedy otwierasz drzwi tarasu, a do środka wpada świeże, morskie powietrze. W [...]

266 1 750 000 PLN
6578,95 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Pensjonat pomorskie
pucki
Władysławowo
Władysławowo Na sprzedaż 2 800 000 PLN 250 m2
Władysławowo / pucki / pomorskie / Polska, Bohaterów Kaszubskich Pensjonat na sprzedaż

Na sprzedaż inwestycja składająca się z 5 nowoczesnych wolnostojących domków znajdujących się we [...]

250 2 800 000 PLN
11 200 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Puck
Swarzewo Na sprzedaż 42 500 PLN 340 m2
Swarzewo / Puck / pucki / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki ROLNE – Swarzewo przy Lasku (Władysławowo) Lokalizacja: Swarzewo, okolice Władysławowa, tuż [...]

340 42 500 PLN
125 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Puck
Gnieżdżewo Na sprzedaż 57 500 PLN 500 m2
Gnieżdżewo / Puck / pucki / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki rolne na sprzedaż – Gnieżdżewo, blisko morza i kurortów takich jak Władysławowo lub [...]

500 57 500 PLN
115 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Kosakowo
Suchy Dwór Na sprzedaż 600 000 PLN 577 m2
Suchy Dwór / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska, Witolda Gombrowicza Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 577m2 położoną na Suchym Dworze, gm. Kosakowo, [...]

577 600 000 PLN
1039,86 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Kosakowo
Mosty Na sprzedaż 631 620 PLN 726 m2
Mosty / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska, Cisowa Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 726 m2, płozona w miejscowości Mosty (Gmina Kosakowo, [...]

726 631 620 PLN
870 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
pucki
Puck
Widlino Na sprzedaż 1 399 000 PLN 185 m2
Widlino / Puck / pucki / pomorskie / Polska, Spacerowa Dom na sprzedaż

Szczegóły ogłoszeniaKategoria:Domy / SprzedażPowierzchnia:185 m2Liczba pokoi:5 i więcej pokoiPow. [...]

185 1 399 000 PLN
7562,16 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
pucki
Kosakowo
Dębogórze Na sprzedaż 8 700 000 PLN 650 m2
Dębogórze / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska, Rzepakowa Dom na sprzedaż

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży. Biuro [...]

650 8 700 000 PLN
13 384,62 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
pucki
Władysławowo
Władysławowo Na sprzedaż 639 000 PLN 56,21 m2
Władysławowo / pucki / pomorskie / Polska, Trałowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy unikatowy, 3-pokojowy dom o powierzchni 56,21 m² w kameralnej inwestycji "Nowa [...]

56,21 639 000 PLN
11 368,08 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Obiekt pomorskie
pucki
Władysławowo
Jastrzębia Góra Na sprzedaż 2 190 000 PLN 400 m2
Jastrzębia Góra / Władysławowo / pucki / pomorskie / Polska, Widokowa Obiekt na sprzedaż

Na sprzedaż: Kompleks 8 drewnianych piętrowych domków letniskowych / 7 o pow. 25 mkw. plus poddasze [...]

400 2 190 000 PLN
5475 PLN/m²
24-01-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Kosakowo
Dębogórze Na sprzedaż 4 900 000 PLN 41 200 m2
Dębogórze / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska, Leśna Działka na sprzedaż

Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania zlokalizowana przy ul. Leśnej w Dębogórzu - na [...]

41 200 4 900 000 PLN
118,93 PLN/m²
08-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
pucki
Władysławowo
Władysławowo
Żwirowa Na sprzedaż 499 000 PLN 34 m2
Żwirowa / Władysławowo / Władysławowo / pucki / pomorskie, Morelowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zapraszam Państwa do obejrzenia nowoczesnej aranżacji w apartamentowcu Władysławowo. Cena jest [...]

34 499 000 PLN
14 676,47 PLN/m²
13-09-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Hel
Hel Do wynajęcia 20 717 PLN 0 m2
Hel / pucki / pomorskie, Admirała Steyera Działka do wynajęcia

AMW REWITA Sp. z o.o. ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na czas określony 60 m-cy [...]

0 20 717 PLN
0 PLN/m²
03-04-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Hel
Hel Do wynajęcia 26 939 PLN 0 m2

AMW REWITA Sp. z o.o. ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na czas określony 36 m-cy [...]

0 26 939 PLN
0 PLN/m²
08-03-2024 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Władysławowo
Jastrzębia Góra Na sprzedaż 900 000 PLN 1800 m2
Jastrzębia Góra / Władysławowo / pucki / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki budowlane 1800 m² – Jastrzębia Góra – z projektami domów jednorodzinnychNa sprzedaż [...]

1800 900 000 PLN
500 PLN/m²
22-02-2023 Dodaj do notesu
Reklamy