wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie lubelskie
puławski
Puławy Na sprzedaż 325 000 PLN 41,6 m2
Puławy / puławski / lubelskie / Polska, Juliana Ursyna Niemcewicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 41.6 m². Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z [...]

41,6 325 000 PLN
7812,50 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
puławski
Puławy Na sprzedaż 465 000 PLN 73 m2
Puławy / puławski / lubelskie / Polska, Jana Kochanowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferuję na sprzedaż przestronne, zadbane i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 73 m², położone w [...]

73 465 000 PLN
6369,86 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
puławski
Żyrzyn
Skrudki Na sprzedaż 250 000 PLN 9198 m2
Skrudki / Żyrzyn / puławski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9198m2. Nr działki 497/3 położona w miejscowości Skrudki, działka [...]

9198 250 000 PLN
27,18 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
puławski
Nałęczów
Strzelce Na sprzedaż 250 000 PLN 1800 m2
Strzelce / Nałęczów / puławski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka we wsi Strzelce przy drodze powiatowej (2202L) Nałęczów - Czesławice. Powierzchnia1800 mkw. [...]

1800 250 000 PLN
138,89 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
puławski
Wąwolnica
Rąblów Na sprzedaż 960 000 PLN 14 128 m2
Rąblów / Wąwolnica / puławski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferta bezpośrednia, właściciel przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną wraz z dodatkową, [...]

14 128 960 000 PLN
67,95 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Dom lubelskie
puławski
Wąwolnica
Kębło Na sprzedaż 1 400 000 PLN 130 m2
Kębło / Wąwolnica / puławski / lubelskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam Nowy Dom z Drewna Księżycowego. Dom dla Bardzo wymagających. Dom wykonany jest w [...]

130 1 400 000 PLN
10 769,23 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
puławski
Wąwolnica
Kębło Na sprzedaż 217 000 PLN 2500 m2
Kębło / Wąwolnica / puławski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Sprzedam działki budowlane o powierzchni od 25 arów do 1,5 [...]

2500 217 000 PLN
86,80 PLN/m²
02-08-2025 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy