wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
radomszczański
Radomsko Na sprzedaż 269 900 PLN 47,71 m2
Radomsko / radomszczański / łódzkie / Polska, Brzeźnicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie stanowiące odrębną własność z udziałem w gruncie. Oferuję jasne, ciepłe i [...]

47,71 269 900 PLN
5657,09 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
radomszczański
Radomsko Do wynajęcia 8800 PLN 135 m2
Radomsko / radomszczański / łódzkie / Polska, Krakowska Lokal do wynajęcia

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu przeznaczonego i w w pełni przystosowanego pod [...]

135 8800 PLN
65,19 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
radomszczański
Radomsko
Radomsko Na sprzedaż 220 000 PLN 3160 m2
Radomsko / radomszczański / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę o powierzchni 3160 kvm zlokalizowana w Radomsku przy ulicy Modrzewiowej 12. Nr [...]

3160 220 000 PLN
69,62 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
radomszczański
Żytno
Czechowiec Na sprzedaż 739 000 PLN 140 m2
Czechowiec / Żytno / radomszczański / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Witam mam do sprzedania dom z działką powierzchnia domu 140 metrów kwadratowych rok budowy 2014 [...]

140 739 000 PLN
5278,57 PLN/m²
02-02-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
radomszczański
Ładzice
Wierzbica Na sprzedaż 165 000 PLN 21 700 m2
Wierzbica / Ładzice / radomszczański / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę w Wierzbicy. Cena do negocjacji.511532908

21 700 165 000 PLN
7,60 PLN/m²
28-12-2024 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
radomszczański
Kamieńsk
Ochocice Na sprzedaż 52 000 PLN 5057 m2
Ochocice / Kamieńsk / radomszczański / łódzkie Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę 5100 m2 z możliwością zabudowy.Dojazd drogą asfaltową,woda i prąd w ulicy.Przyłącze [...]

5057 52 000 PLN
10,28 PLN/m²
17-05-2022 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
radomszczański
Gomunice
Wąglin Na sprzedaż 54 000 PLN 1700 m2
Wąglin / Gomunice / radomszczański / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam atrakcyjną działkę rolną z warunkami zabudowy przylegającą do drogi powiatowej w [...]

1700 54 000 PLN
31,76 PLN/m²
13-12-2020 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy