wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Kochłowice Na sprzedaż 789 000 PLN 114 m2
Kochłowice / Ruda Śląska / śląskie, Jacka Malczewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Mieszkanie z ogrodem czy dom? Tutaj dostajesz jedno i drugie 75% domu Ruda Śląska Kochłowice, ul. [...]

114 789 000 PLN
6921,05 PLN/m²
14 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Ruda Do wynajęcia 1800 PLN 30,3 m2
Ruda / Ruda Śląska / śląskie, Szyb Powietrzny Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie położone w dzielnicy Ruda (ul.Szyb powietrzny 3) w spokojnej części miasta, bardzo dobrze [...]

30,3 1800 PLN
59,41 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Ruda Śląska
Ruda Na sprzedaż 6 789 000 PLN 1625 m2
Ruda / Ruda Śląska / śląskie, Jana Matejki Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż kompleks nieruchomości komercyjnej zlokalizowany w Rudzie Śląskiej przy ul. Jana Matejki [...]

1625 6 789 000 PLN
4177,85 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Bykowina Do wynajęcia 1500 PLN 37,5 m2
Bykowina / Ruda Śląska / śląskie, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ulicy 11 listopada 33 na pierwszym [...]

37,5 1500 PLN
40 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska Do wynajęcia 750 PLN 51 m2
Ruda Śląska / śląskie / Polska, Wolności Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Ruda Śląska ul. Wolności 108/11 do wynajęcia mieszkanie dla pracowników. Dotychczas użytkowane przez [...]

51 750 PLN
14,71 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Ruda Na sprzedaż 360 000 PLN 52 m2
Ruda / Ruda Śląska / śląskie, Stefana Żeromskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 52 metry na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. [...]

52 360 000 PLN
6923,08 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Ruda Na sprzedaż 355 000 PLN 60,98 m2
Ruda / Ruda Śląska / śląskie, Antoniego Tiałowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż oferuję częściowo wyposażone mieszkanie na I piętrze w piętrowym budynku przy ulicy [...]

60,98 355 000 PLN
5821,58 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Ruda Śląska Na sprzedaż 7 380 000 PLN 1324 m2
Ruda Śląska / śląskie / Polska, Szyb Walenty Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż za kwotę 6 000 000 pln netto wystawiona jest nieruchomość objęta prawem wieczystego [...]

1324 7 380 000 PLN
5574,02 PLN/m²
18-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Godula Do wynajęcia 1150 PLN 30 m2
Godula / Ruda Śląska / śląskie, Heleny Modrzejewskiej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Podstawowe informacje: powierzchnia użytkowa: 30 m² dodatkowo: piwnica 4 m² piętro: 4 blok z [...]

30 1150 PLN
38,33 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska Na sprzedaż 162 000 PLN 29 m2
Ruda Śląska / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie kawalerka 29m. umeblowana w cichej okolicy, wszędzie blisko tel. [...]

29 162 000 PLN
5586,21 PLN/m²
06-09-2024 Dodaj do notesu