wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal łódzkie
sieradzki
Sieradz Do wynajęcia 30 PLN 72 m2
Sieradz / sieradzki / łódzkie / Polska, Jana Pawła II Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie lokal handlowo-usługowy w Sieradzu, ul. Jana Pawła II 59 o powierzchni ok. [...]

72 30 PLN
0,42 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
sieradzki
Sieradz Na sprzedaż 419 000 PLN 63,3 m2
Sieradz / sieradzki / łódzkie / Polska, Ignacego Daszyńskiego Dom na sprzedaż

Na sprzedaż mieszkanie 63,3 m² – Sieradz, osiedle Klonowe,przy ulicy Ignacego Daszyńskiego [...]

63,3 419 000 PLN
6619,27 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy