wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Bytom Do wynajęcia 3000 PLN 71,3 m2
Bytom / śląskie / Polska, Katowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia piękne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z 2 [...]

71,3 3000 PLN
42,08 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Śródmieście Do wynajęcia 1100 PLN 37,5 m2
Śródmieście / Bytom / śląskie, Szkolna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

DOSTĘPNE OD RĘKI Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z przestronną garderobą, przy ul. Szkolnej 11, [...]

37,5 1100 PLN
29,33 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom Na sprzedaż 259 000 PLN 53,5 m2
Bytom / śląskie / Polska, Wrocławska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wrocławskiej 98 o powierzchni 53,5 m². Znajduje się na pierwszym [...]

53,5 259 000 PLN
4841,12 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom Do wynajęcia 1500 PLN 40,67 m2
Bytom / śląskie / Polska, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Zapraszam do poznania oferty mieszkania o powierzchni 40,67 m², znajdującego się na parterze [...]

40,67 1500 PLN
36,88 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Stroszek Na sprzedaż 249 000 PLN 50,2 m2
Stroszek / Bytom / śląskie, Szymały Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – idealne dla pary lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne i jasne [...]

50,2 249 000 PLN
4960,16 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Bytom
Śródmieście Do wynajęcia 28 000 PLN 722,94 m2
Śródmieście / Bytom / śląskie, Strzelców Bytomskich Lokal do wynajęcia

Lokalizacja z potencjałem - duża powierzchnia - wysoki ruch klientów Oferujemy na wynajem [...]

722,94 28 000 PLN
38,73 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom Na sprzedaż 499 000 PLN 106,73 m2
Bytom / śląskie / Polska, Teodora Axentowicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na ulicy Axentowicza w Bytomiu o powierzchni 106,73 m2. [...]

106,73 499 000 PLN
4675,35 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Śródmieście Na sprzedaż 169 000 PLN 38,3 m2
Śródmieście / Bytom / śląskie, Wrocławska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie do remontu w super lokalizacji. Blok po modernizacji dociepleniowej. Mieszkanie [...]

38,3 169 000 PLN
4412,53 PLN/m²
04-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Śródmieście Do wynajęcia 1073 PLN 45 m2
Śródmieście / Bytom / śląskie, Jana Smolenia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Najem Okazjonalny - oferta skierowana dla osób posiadających polskie obywatelstwo. Do wynajęcia na [...]

45 1073 PLN
23,84 PLN/m²
09-12-2025 Dodaj do notesu
Garaż śląskie
Bytom Na sprzedaż 68 000 PLN 16,32 m2
Bytom / śląskie / Polska, Powstańców Warszawskich Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż murowany świeżo po remoncie (październik 2025). Garaż znajduje się w centrum Bytomia [...]

16,32 68 000 PLN
4166,67 PLN/m²
12-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Rozbark Do wynajęcia 1550 PLN 48 m2
Rozbark / Bytom / śląskie, Plac Wojska Polskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry, wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w [...]

48 1550 PLN
32,29 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom Na sprzedaż 399 000 PLN 78,43 m2

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem na 3 piętrze kamienicy w śródmieściu Bytomia. [...]

78,43 399 000 PLN
5087,34 PLN/m²
05-05-2025 Dodaj do notesu