wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
sochaczewski
Teresin
Seroki-Wieś Na sprzedaż 1 009 000 PLN 10 090 m2
Seroki-Wieś / Teresin / sochaczewski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka o powierzchni 1, 0903 ha w gminie Teresin, powiat Sochaczewski. Z wydanymi [...]

10 090 1 009 000 PLN
100 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
sochaczewski
Brochów
Kąty Na sprzedaż 209 265 PLN 3052 m2
Kąty / Brochów / sochaczewski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Zarządca masy sanacyjnej Gospodarstwa Rolnego w restrukturyzacji zaprasza do składania ofert. [...]

3052 209 265 PLN
68,57 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
sochaczewski
Teresin
Maszna Na sprzedaż 400 000 PLN 7731 m2
Maszna / Teresin / sochaczewski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam w Masznie gmina Teresin 10 działek po 600m2 pod zabudowę bliźniaczą oraz jedną działkę 1731 [...]

7731 400 000 PLN
51,74 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
sochaczewski
Brochów
Śladów Na sprzedaż 439 000 PLN 1850 m2
Śladów / Brochów / sochaczewski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa działka przy samej granicy malowniczej Puszczy Kampinoskiej. W jej środkowej [...]

1850 439 000 PLN
237,30 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
sochaczewski
Teresin
Granice Na sprzedaż 1 080 000 PLN 110 m2
Granice / Teresin / sochaczewski / mazowieckie / Polska, Rajska Dom na sprzedaż

Dom wolnostojący w spokojnej okolicy | Granice, gm. Teresin Na sprzedaż komfortowy dom [...]

110 1 080 000 PLN
9818,18 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
sochaczewski
Nowa Sucha
Kozłów Biskupi Na sprzedaż 2 288 000 PLN 14 300 m2
Kozłów Biskupi / Nowa Sucha / sochaczewski / mazowieckie / Polska, Skierniewicka Działka na sprzedaż

Sprzedam rewelacyjnie usytuowane 2 działki ( przylegające do siebie ) w samym centrum miejscowości [...]

14 300 2 288 000 PLN
160 PLN/m²
13-02-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
sochaczewski
Teresin
Teresin Na sprzedaż 895 000 PLN 160 m2
Teresin / sochaczewski / mazowieckie / Polska, Lipowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż duży, solidnie wybudowany dom w centrum Teresin przy ul. Lipowej. Dom może pełnić [...]

160 895 000 PLN
5593,75 PLN/m²
23-12-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
sochaczewski
Młodzieszyn
Olszynki Na sprzedaż 1 450 000 PLN 39 600 m2
Olszynki / Młodzieszyn / sochaczewski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

3 hektary łąk plus 1 Hektar lasu. Zabudowa drewniana, 5 budynków, z czego 2 budynki mieszkalne 40m2 [...]

39 600 1 450 000 PLN
36,62 PLN/m²
28-11-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
sochaczewski
Sochaczew
Żelazowa Wola Na sprzedaż 280 000 PLN 6700 m2
Żelazowa Wola / Sochaczew / sochaczewski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy o pow. 6700 m2, położoną w Żelazowej Woli. Atrakcyjna [...]

6700 280 000 PLN
41,79 PLN/m²
01-09-2024 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy