wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
sochaczewski
Sochaczew Na sprzedaż 1 790 000 PLN 359 m2
Sochaczew / sochaczewski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Witam, Sprzedam wyjątkowy 3- kondygnacyjny dom w Kozłowie Biskupim przy ulicy Spokojnej. Lokalizacja [...]

359 1 790 000 PLN
4986,07 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
sochaczewski
Sochaczew
Żelazowa Wola Na sprzedaż 280 000 PLN 6700 m2
Żelazowa Wola / Sochaczew / sochaczewski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy o pow. 6700 m2, położoną w Żelazowej Woli. Atrakcyjna [...]

6700 280 000 PLN
41,79 PLN/m²
01-09-2024 Dodaj do notesu