wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
tatrzański
Zakopane Na sprzedaż 3 700 000 PLN 157 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska, Stanisława Witkiewicza Dom na sprzedaż

Dom wolnostojący w centrum Zakopanego Bardzo atrakcyjna lokalizacja, dająca wiele możliwości [...]

157 3 700 000 PLN
23 566,88 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
tatrzański
Bukowina Tatrzańska
Rzepiska Na sprzedaż 390 000 PLN 900 m2
Rzepiska / Bukowina Tatrzańska / tatrzański / małopolskie / Polska, Potok Bryjów Działka na sprzedaż

DZIAŁKA Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA TATRY I PANORAMĄ NA POBLISKIE STOKI NARCIARSKIE KOTELNICA, CZARNA GÓRA [...]

900 390 000 PLN
433,33 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
tatrzański
Kościelisko
Kościelisko Do wynajęcia 2800 PLN 25 m2
Kościelisko / tatrzański / małopolskie / Polska, Stanisława Nędzy-Kubińca Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie przy Zakopanem Do wynajęcia długoterminowo całkiem [...]

25 2800 PLN
112 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
tatrzański
Kościelisko
Kościelisko Do wynajęcia 3400 PLN 38 m2
Kościelisko / tatrzański / małopolskie / Polska, Stanisława Nędzy-Kubińca Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

38 3400 PLN
89,47 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
tatrzański
Kościelisko
Kościelisko Na sprzedaż 1 722 000 PLN 82 m2
Kościelisko / tatrzański / małopolskie / Polska, Rysulówka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dwupoziomowy apartament o powierzchni całkowitej 82 m.kw. z dużym balkonem , mieszczący się w [...]

82 1 722 000 PLN
21 000 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
tatrzański
Zakopane Do wynajęcia 6880 PLN 180 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska, Tatary Dom do wynajęcia

Mam do wynajęcia cały dom w Zakopanym. Podana cena jest ceną miesięczną netto plus opłaty [...]

180 6880 PLN
38,22 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
tatrzański
Zakopane Na sprzedaż 1 950 000 PLN 70 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska, Kasprusie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferta od właściciela. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, po kapitalnym remoncie [...]

70 1 950 000 PLN
27 857,14 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
tatrzański
Zakopane
Czajki Na sprzedaż 1 451 800 PLN 85,4 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zakopane | Apartament 85,40 m2 | Widok na Tatry | Inwestycja z potencjałem LOKALIZACJA: Serce [...]

85,4 1 451 800 PLN
17 000 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
tatrzański
Zakopane Na sprzedaż 482 000 PLN 20,5 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska, Przewodnika Józefa Krzeptowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

KAMERALNY APARTAMENT W ZAKOPANEM Z MIEJSCEM PARKINGOWYM Lokalizacja Apartament znajduje się w [...]

20,5 482 000 PLN
23 512,20 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
tatrzański
Biały Dunajec
Sierockie Na sprzedaż 650 000 PLN 1853 m2
Sierockie / Biały Dunajec / tatrzański / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Heleny Stopki osoby fizycznej [...]

1853 650 000 PLN
350,78 PLN/m²
06-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
tatrzański
Kościelisko
Kościelisko Na sprzedaż 918 600 PLN 45,93 m2
Kościelisko / tatrzański / małopolskie / Polska, Sobiczkowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Apartamenty z widokiem na Giewont – Kościelisko k. Zakopanego BUDYNEK ODEBRANY PRZEZ PINB ul. [...]

45,93 918 600 PLN
20 000 PLN/m²
15-01-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
tatrzański
Zakopane Na sprzedaż 4 200 000 PLN 1025 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Wyjątkowa działka komercyjna w Zakopanem – rzadko dostępna oferta! Idealna pod gabinety, ośrodek [...]

1025 4 200 000 PLN
4097,56 PLN/m²
24-11-2025 Dodaj do notesu
Reklamy