wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
tczewski
Tczew Na sprzedaż 377 045 PLN 51,65 m2
Tczew / tczewski / pomorskie, Stanisława Konarskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,65 m² na osiedlu Czyżykowo. Lokal znajduje się [...]

51,65 377 045 PLN
7300 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
tczewski
Tczew Do wynajęcia 1000 PLN 21 m2
Tczew / tczewski / pomorskie, Stanisława Konarskiego Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal w bardzo dobrej lokalizacji. W lokalu obecnie salon kosmetyczny zamykany z przyczyn [...]

21 1000 PLN
47,62 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy