wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
tczewski
Tczew Na sprzedaż 377 045 PLN 51,65 m2
Tczew / tczewski / pomorskie, Stanisława Konarskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,65 m² na osiedlu Czyżykowo. Lokal znajduje się [...]

51,65 377 045 PLN
7300 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
tczewski
Tczew Do wynajęcia 1000 PLN 21 m2
Tczew / tczewski / pomorskie, Stanisława Konarskiego Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal w bardzo dobrej lokalizacji. W lokalu obecnie salon kosmetyczny zamykany z przyczyn [...]

21 1000 PLN
47,62 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
tczewski
Tczew Na sprzedaż 799 000 PLN 270 m2
Tczew / tczewski / pomorskie, Wierzbowa Dom na sprzedaż

Szukasz nieruchomości, która dopasuje się do Twoich potrzeb? Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący [...]

270 799 000 PLN
2959,26 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
tczewski
Tczew Do wynajęcia 3000 PLN 83,8 m2
Tczew / tczewski / pomorskie, Kubusia Puchatka Lokal do wynajęcia

Wznajmę lokal na osiedlu Bajkowym w Tczewie o pow. całk. 83,8 m2, położony bezpośrednio przy [...]

83,8 3000 PLN
35,80 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
tczewski
Tczew Na sprzedaż 430 000 PLN 45 m2
Tczew / tczewski / pomorskie, Jana Brzechwy Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w centrum osiedla Bajkowe. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze dwupiętrowego [...]

45 430 000 PLN
9555,56 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
tczewski
Tczew Na sprzedaż 36 000 000 PLN 120 000 m2
Tczew / tczewski / pomorskie Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni ok. 120 000 m² (12 ha) położony w [...]

120 000 36 000 000 PLN
300 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
tczewski
Tczew Na sprzedaż 389 000 PLN 37,4 m2
Tczew / tczewski / pomorskie, 30-go Stycznia Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam piękne, nowoczesne i przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, z dużym potencjałem [...]

37,4 389 000 PLN
10 401,07 PLN/m²
13-03-2026 Dodaj do notesu