wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom wielkopolskie
turecki
Turek Na sprzedaż 659 000 PLN 135,56 m2
Turek / turecki / wielkopolskie / Polska, Dębowa Dom na sprzedaż

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni [...]

135,56 659 000 PLN
4861,32 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy