wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
wadowicki
Kalwaria Zebrzydowska
Kalwaria Zebrzydowska Na sprzedaż 2 900 000 PLN 370 m2
Kalwaria Zebrzydowska / wadowicki / małopolskie / Polska, Partyzantów Dom na sprzedaż

Do sprzedaży piękna nieruchomość o powierzchni 5,968 ha, położona na obrzeżach Kalwarii [...]

370 2 900 000 PLN
7837,84 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wadowicki
Wadowice
Wadowice Na sprzedaż 40 000 PLN 250 m2
Wadowice / wadowicki / małopolskie / Polska, Zygmunta Krasińskiego Działka na sprzedaż

Sprzedam prawo do użytkowania działki nr 70 w ROD "Ogród Daniela" w Wadowicach. Działka jest [...]

250 40 000 PLN
160 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
wadowicki
Wadowice
Wadowice Do wynajęcia 29 000 PLN 2119 m2
Wadowice / wadowicki / małopolskie / Polska, Adama Mickiewicza Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia położony w Wadowicach budynek biurowy wraz z halą magazynową. budynek biurowy o pow. [...]

2119 29 000 PLN
13,69 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
wadowicki
Wadowice
Wadowice Na sprzedaż 9 900 000 PLN 3851 m2
Wadowice / wadowicki / małopolskie / Polska, Adama Mickiewicza Magazyn na sprzedaż

Do sprzedaży położony w Wadowicach zespół 3 hal magazynowo–produkcyjnych wraz z budynkiem biurowym. [...]

3851 9 900 000 PLN
2570,76 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wadowicki
Kalwaria Zebrzydowska
Kalwaria Zebrzydowska Na sprzedaż 176 000 PLN 1350 m2
Kalwaria Zebrzydowska / wadowicki / małopolskie / Polska, Kolejowa Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka budowlana położona w Kalwarii Zebrzydowskiej, przy ulicy Kolejowej. [...]

1350 176 000 PLN
130,37 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wadowicki
Brzeźnica
Paszkówka Na sprzedaż 420 000 PLN 18 813 m2
Paszkówka / Brzeźnica / wadowicki / małopolskie / Polska, Spokojna Działka na sprzedaż

Działki w miejscowości Paszkówka. 7 Działek o wspólnej powierzchni 1,8813ha. Wielkość działek: [...]

18 813 420 000 PLN
22,32 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
wadowicki
Wadowice
Wadowice Do wynajęcia 59 000 PLN 4498 m2

Do wynajęcia położony w Wadowicach zespół 3 hal magazynowo–produkcyjnych wraz z budynkiem biurowym. [...]

4498 59 000 PLN
13,12 PLN/m²
08-12-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wadowicki
Brzeźnica
Brzeźnica Na sprzedaż 2000 PLN 546 m2
Brzeźnica / wadowicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Włodzimierza Tylca, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

546 2000 PLN
3,66 PLN/m²
05-09-2025 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
wadowicki
Wadowice
Wadowice Do wynajęcia 19 900 PLN 1116 m2
Wadowice / wadowicki / małopolskie / Polska, Sadowa Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia hala magazynowa (oznaczona nr 3) o powierzchni użytkowej 1 115,86 m². Obiekt idealnie [...]

1116 19 900 PLN
17,83 PLN/m²
01-09-2025 Dodaj do notesu
Reklamy