wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka warmińsko-mazurskie
elbląski
Elbląg
Gronowo Górne Na sprzedaż 438 441 PLN 1461,47 m2
Gronowo Górne / Elbląg / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż 2 działki budowlane w świetnej lokalizacji – Gronowo Górne, ul. Agatowa (tylko 2 km od [...]

1461,47 438 441 PLN
300 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
Elbląg Na sprzedaż 12 100 105 PLN 12 931 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska, Skrzydlata Działka na sprzedaż

Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż zespołu nieruchomości gruntowych zabudowanych wraz z [...]

12 931 12 100 105 PLN
935,74 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Komercyjne warmińsko-mazurskie
Elbląg Do wynajęcia 550 PLN 10 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska, 1 Maja Komercyjne do wynajęcia

Dzień dobry Wynajmę lokal w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal na parterze z własnym wejściem, [...]

10 550 PLN
55 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Elbląg Na sprzedaż 429 000 PLN 38,5 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przytulne mieszkanie z przestronnym tarasem w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż oferuję dwupokojowe [...]

38,5 429 000 PLN
11 142,86 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
Elbląg Na sprzedaż 449 000 PLN 89 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Twój wymarzony dom blisko natury – Milejewo k. Elbląga! Szukasz miejsca, gdzie połączysz spokój, [...]

89 449 000 PLN
5044,94 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn warmińsko-mazurskie
Elbląg Na sprzedaż 3 500 000 PLN 1010 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska, Piaskowa Magazyn na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek magazynowy o powierzchni 1010 m², usytuowany na działce [...]

1010 3 500 000 PLN
3465,35 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro warmińsko-mazurskie
Elbląg Do wynajęcia 24 000 PLN 320 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska, Malborska Biuro do wynajęcia

Wynajmę pomieszczenie idealne na prowadzenie biura, przychodni ,gabinetów lekarskich, szkoły. [...]

320 24 000 PLN
75 PLN/m²
06-02-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
elbląski
Elbląg
Pilona Na sprzedaż 258 000 PLN 36 472 m2
Pilona / Elbląg / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Prezentuje ofertę sprzedaży 2 działek położonych w miejscowości Pilona, gmina Elbląg. Całkowita [...]

36 472 258 000 PLN
7,07 PLN/m²
04-01-2026 Dodaj do notesu
Magazyn warmińsko-mazurskie
elbląski
Elbląg
Nowina Do wynajęcia 17 600 PLN 800 m2
Nowina / Elbląg / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Magazyn do wynajęcia

Nowoczesne hale produkcyjno-magazynowe przy trasie S7 – suwnice do 100 ton Oferujemy powierzchnie [...]

800 17 600 PLN
22 PLN/m²
07-11-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
Elbląg
Elbląg
Gronowo Górne Na sprzedaż 900 000 PLN 106 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych, w otoczeniu [...]

106 900 000 PLN
8490,57 PLN/m²
23-08-2025 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach: