wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer
Anin Na sprzedaż 1 600 000 PLN 76,5 m2
Anin / Wawer / Warszawa / mazowieckie, Rzeźbiarska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 76,5 m² położony na parterze w 3-kondygnacyjnym [...]

76,5 1 600 000 PLN
20 915,03 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer
Anin Do wynajęcia 6800 PLN 156 m2
Anin / Wawer / Warszawa / mazowieckie, VI Poprzeczna Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Pięciopokojowy apartament w kameralnym budynku w Aninie. W mieszkaniu 4 sypialnie i 1 pokój na [...]

156 6800 PLN
43,59 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy