wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
brak zdjęć
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Jana III Sobieskiego Garaż na sprzedaż

Sprzedam miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ul. Sobieskiego 60.

14 40 000 PLN
2857,14 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 13 618 PLN 120 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Jana III Sobieskiego Biuro do wynajęcia

LOKALIZACJA: ul. Sobieskiego 104przed budynkiem przystanek autobusowy, obok tramwajowyok 20 min do [...]

120 13 618 PLN
113,48 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 14 551 PLN 131 m2

LOKALIZACJA: ul. Sobieskiego 104przed budynkiem przystanek autobusowy i tramwajowyblisko na Sadybę, [...]

131 14 551 PLN
111,08 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 10 093 PLN 130 m2

bez prowizji, bezpośrednio Oferujemy funkcjonalne biuro o powierzchni 130 m², idealne dla zespołu [...]

130 10 093 PLN
77,64 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 7618 PLN 120 m2

PROMOCJA NA START ! 55 ZŁ/MKW LOKALIZACJA: ul. Jana III Sobieskiego 104przed budynkiem przystanek [...]

120 7618 PLN
63,48 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2500 PLN 25 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Jana III Sobieskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

WAŻNE: KONTAKT TYLKO i WYŁĄCZNIE od 8:00 do 19:00 ( Proszę NiE! dzwonić! poza tymi godzinami - nie [...]

25 2500 PLN
100 PLN/m²
31-12-2025 Dodaj do notesu
Reklamy