wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Czerniaków Do wynajęcia 7800 PLN 76 m2
Czerniaków / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Polski Walczącej Lokal do wynajęcia

TOP LOKALIZACJA: • Główne SKRZYŻOWANIE NOWEGO OSIEDLA - Aleja Polski Walczącej z Batalionu AK Bałtyk [...]

76 7800 PLN
102,63 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 5000 PLN 56 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Polski Walczącej Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 1. piętrze [...]

56 5000 PLN
89,29 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 3400 PLN 36 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Polski Walczącej Lokal do wynajęcia

BEZPOŚREDNIO, Osoba prywatna - Właściciel BEZPOŚ,~36m2+23m2Ogród,LOKAL;3,4tys.PLN; Mokotów ul. [...]

36 3400 PLN
94,44 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 3500 PLN 40 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Polski Walczącej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

I speak English. Call the phone shown in the photos. --- Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela – [...]

40 3500 PLN
87,50 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 4362 PLN 36 m2

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 36,35 m2 znajdujący się na nowo powstałym osiedlu na Mokotowie [...]

36 4362 PLN
121,17 PLN/m²
24-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy