wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pokój mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 1650 PLN
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Nubijska Pokój do wynajęcia

Oferta przeznaczona dla osób mówiących po polsku, bez zwierząt, w wieku do 35 lat! Do wynajęcia [...]

1650 PLN
165 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 7600 PLN 46 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Plac Przymierza Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal na Saskiej Kępie. Na usługi, biuro, kawiarnię lub małą gastronomię. 46 metrów.Wejście [...]

46 7600 PLN
165,22 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 4400 PLN 50 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Lotaryńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Warszawa, Saska Kępa / ul. Lotaryńska / 3 pokojowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie bardzo dobrze [...]

50 4400 PLN
88 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 3000 PLN 33 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio na krótszy lub dłuższy okres przytulne mieszkanie w przedwojennej klimatycznej [...]

33 3000 PLN
90,91 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Na sprzedaż 1 240 000 PLN 48 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Czeska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

OFERTA PRYWATNA Na sprzedaż wyjątkowy, stylowy apartament położony w jednej z najbardziej [...]

48 1 240 000 PLN
25 833,33 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Na sprzedaż 750 000 PLN 55,4 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Nubijska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mamy do sprzedania rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,40 m2 przy ul. [...]

55,4 750 000 PLN
13 537,91 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 3200 PLN 38 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Brazylijska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie dostępne od dzisiaj! [OFERTA PRYWATNA] Warszawska Saska [...]

38 3200 PLN
84,21 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 2500 PLN 25 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Brazylijska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m², położona przy ul. Brazylijskiej [...]

25 2500 PLN
100 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 12 500 PLN 142,3 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Plac Przymierza Biuro do wynajęcia

Pomieszczenia biurowa 142 m². Bardzo dobra lokalizacji w centrum Saskiej Kępy. Dobra komunikacja z [...]

142,3 12 500 PLN
87,84 PLN/m²
08-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 4000 PLN 54 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Jana Nowaka-Jeziorańskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia – od października 2025 Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie [...]

54 4000 PLN
74,07 PLN/m²
17-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 6350 PLN 84 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Ateńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

3-pokojowe komfortowe, ciche i eleganckie mieszkanie o wysokim standarcie. Parket, sprzęt AGD. [...]

84 6350 PLN
75,60 PLN/m²
03-02-2023 Dodaj do notesu
Reklamy