wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
30 1 239 000 PLN
41 300 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Do wynajęcia 4300 PLN 50 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Marszałkowska Biuro do wynajęcia

MARSZAŁKOWSKA 6 (róg al. Szucha) przy Pl. Unii Lubelskiej - 50m2 na biuro po remoncie BEZ AGENCJI [...]

50 4300 PLN
86 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Do wynajęcia 6000 PLN 90 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Nowogrodzka Lokal do wynajęcia

Lokal do wynajęcia w centrum Warszawy (tylko z zakupem gotowego biznesu) Do wynajęcia lokal [...]

90 6000 PLN
66,67 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Do wynajęcia 2500 PLN 30 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Marszałkowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

OPISKawalerka z widokiem na Pałac Kultury | ul. Marszałkowska Do wynajęcia jasna, funkcjonalna [...]

30 2500 PLN
83,33 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Na sprzedaż 3 450 000 PLN 98 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Poznańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Gotowe do wprowadzenia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98 m² z antresolą, położone w [...]

98 3 450 000 PLN
35 204,08 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Do wynajęcia 3200 PLN 38 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO, bez prowizji. Ścisłe centrum ! W bardzo dobrym stanie. W pobliżu - Rotunda, hotel [...]

38 3200 PLN
84,21 PLN/m²
30-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Do wynajęcia 3600 PLN 63 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Wilcza Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

WYGODNE mieszkanie 65 m2 wynajmę od zaraz na 2 lata. CZYNSZ, bez mediów, 3600 zł./mc. . BEZ [...]

63 3600 PLN
57,14 PLN/m²
16-09-2025 Dodaj do notesu
Reklamy