wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 3500 PLN 65 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Strumykowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane przy ul. [...]

65 3500 PLN
53,85 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 2880 PLN 33 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Ceramiczna Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

[ENG version below] Pośrednikom i agencjom dziękuję. Nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka (33 [...]

33 2880 PLN
87,27 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Na sprzedaż 695 000 PLN 51,5 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Myśliborska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, WC. Duży pokój z bardzo dużym [...]

51,5 695 000 PLN
13 495,15 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Na sprzedaż 789 000 PLN 56 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Majolikowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe (56 m²) z balkonem, jednym miejscem postojowym, [...]

56 789 000 PLN
14 089,29 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Na sprzedaż 799 000 PLN 48 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Oczary Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m² z prywatnym ogródkiem 21 m², miejscem parkingowym w garażu [...]

48 799 000 PLN
16 645,83 PLN/m²
13-02-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 1280 PLN
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój w 3-pokojowym mieszkaniu – Tarchomin (Białołęka) Oferuję do wynajęcia jasny i [...]

1280 PLN
0 PLN/m²
05-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 2500 PLN 38 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Aleksandra Kamińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę bezpośrednio pokój z kuchnią na Tarchominie, osiedle na ul. Kamińskiego. W pełni wyposażone [...]

38 2500 PLN
65,79 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 4800 PLN 65 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Atutowa Biuro do wynajęcia

Bezpośrednio od właściciela oferuję do wynajęcia przestronny i wyciszony lokal usługowo-biurowy o [...]

65 4800 PLN
73,85 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 2500 PLN 30 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Myśliborska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Polecam nowe bardzo przytulne oraz komfortowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej. [...]

30 2500 PLN
83,33 PLN/m²
01-09-2023 Dodaj do notesu
53 583 000 PLN
11 000 PLN/m²
11-07-2022 Dodaj do notesu
Reklamy