wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 780 000 PLN 53,3 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Rembielińska Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż gotowa inwestycja generująca dochód pasywny w modelu wynajmu pokoi. Lokal znajduje się w [...]

53,3 780 000 PLN
14 634,15 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 1230 PLN
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Rembielińska Pokój do wynajęcia

Cześć, mam do wynajęcia nieprzechodni pokój dla dziewczyny od zaraz. Znajduje się on w mieszkaniu [...]

1230 PLN
136,67 PLN/m²
07-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Do wynajęcia 4300 PLN 77 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Rembielińska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie w nowym budownictwie, 3 pokoje z oddzielną kuchnią i dwiema łazienkami, duży przedpokój, [...]

77 4300 PLN
55,84 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu
Reklamy