wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 795 000 PLN 53,7 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Fasolowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż zadbane, po remoncie mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 53,74 m², położone na 1. [...]

53,7 795 000 PLN
14 804,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 1450 PLN
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Fasolowa Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia duży, komfortowy pokój około 21m2, z przestronnym balkonem. Na osiedlu dużo zieleni, [...]

1450 PLN
69,05 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy