wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wesoła
Wola Grzybowska Na sprzedaż 1 595 000 PLN 46 m2
Wola Grzybowska / Wesoła / Warszawa / mazowieckie, Grzybowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament o powierzchni 46,54 m², położony na drugim. piętrze nowoczesnego [...]

46 1 595 000 PLN
34 673,91 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 199 000 PLN 49 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Grzybowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

DOCHODOWY APARTAMENT INWESTYCYJNY – CENTRUM WARSZAWY Na sprzedaż w pełni przygotowane mieszkanie [...]

49 1 199 000 PLN
24 469,39 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola
Mirów Do wynajęcia 5600 PLN 35 m2
Mirów / Wola / Warszawa / mazowieckie, Grzybowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie | Mennica Residence | wysoki standard Do wynajęcia nowoczesne, [...]

35 5600 PLN
160 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 2800 PLN 38,82 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Grzybowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie typu studio w samym sercu Warszawy – ul. Grzybowska [...]

38,82 2800 PLN
72,13 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy