wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 3500 PLN 42 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Sokołowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, balkonu, przedpokoju oraz łazienki i [...]

42 3500 PLN
83,33 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 199 281 PLN 51,92 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Sokołowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk masy upadłości Teresy Śliż prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą SALUD Teresa Śliż [...]

51,92 1 199 281 PLN
23 098,63 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 2652 PLN 42 m2

Bez prowizji! Do wynajęcia wyjątkowo słoneczne i przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. [...]

42 2652 PLN
63,14 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy