wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 2 999 990 PLN 460 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Modrzewiowa Dom na sprzedaż

Cena nieruchomości w cenie średniego mieszkania w Warszawie. Ale jaki: standard, możliwości i [...]

460 2 999 990 PLN
6521,72 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Koczargi Stare Na sprzedaż 1 750 000 PLN 155 m2
Koczargi Stare / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Klonowa Dom na sprzedaż

Mam przyjemność zaprezentować dom wolno stojący na obrzeżach puszczy Kampinowskiej gmina Stare [...]

155 1 750 000 PLN
11 290,32 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Macierzysz Do wynajęcia 41 040 PLN 1080 m2
Macierzysz / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Magazyn do wynajęcia

Magazyn w bardzo dobrej lokalizacji przemysłowo-usługowej przy trasie S8 . Dostępna powierzchnia [...]

1080 41 040 PLN
38 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Do wynajęcia 4000 PLN 43,82 m2
Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Nadbrzeżna Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal usługowy – idealny na salon beauty, gabinet terapeutyczny lub masażu Opis [...]

43,82 4000 PLN
91,28 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Macierzysz Do wynajęcia 39 552 PLN 824 m2
Macierzysz / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Sochaczewska Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 824 m² zlokalizowana w [...]

824 39 552 PLN
48 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Na sprzedaż 980 000 PLN 180 m2
Ożarów / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

0% prowizji od kupującego ! Nowoczesne domy z ogródkami w spokojnej, bezpiecznej okolicy –w [...]

180 980 000 PLN
5444,44 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Do wynajęcia 40 PLN 130 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Kolejowa Biuro do wynajęcia

Do wynajecia reprezentacyjny lokal uslugowo-komercyjny o powierzchni 130 m2, zlokalizowany w [...]

130 40 PLN
0,31 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 1 199 000 PLN 152,2 m2
Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Duchnicka Dom na sprzedaż

Lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - START budowy przewidywany na koniec czerwca 2026 r. [...]

152,2 1 199 000 PLN
7877,79 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 1 329 000 PLN 152,2 m2

152,2 1 329 000 PLN
8731,93 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 599 000 PLN 70 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Wiślana Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny w Łomiankach (woj. mazowieckie, 05-092) przy ulicy Wiślanej 37 (centrum [...]

70 599 000 PLN
8557,14 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Do wynajęcia 1700 PLN 12 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Wiślana Lokal do wynajęcia

Szukasz miejsca , które zachwyci Twoje klientki? Podnajmę w pełni wyposażony gabinet do stylizacji [...]

12 1700 PLN
141,67 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Blizne Jasińskiego Na sprzedaż 2 720 000 PLN 218 m2
Blizne Jasińskiego / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Zagłoby Dom na sprzedaż

Bez prowizji i 2% PCC. Sprzedam bezpośrednio elegancki, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w [...]

218 2 720 000 PLN
12 477,06 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Blizne Jasińskiego Na sprzedaż 3 694 000 PLN 274 m2
Blizne Jasińskiego / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Mikołaja Reja Dom na sprzedaż

274 3 694 000 PLN
13 481,75 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Kręczki Na sprzedaż 560 000 PLN 40 m2
Kręczki / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż – komfortowe mieszkanie 39,79 m² w wysokim standardzieNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo [...]

40 560 000 PLN
14 000 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Kiełpin Na sprzedaż 1 400 000 PLN 220 m2
Kiełpin / Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Kolejowa Dom na sprzedaż

Nieruchomość wyposażona jest we własne ujęcie wody , szambo, prąd oraz ogrzewanie na olej opalowy. [...]

220 1 400 000 PLN
6363,64 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Jawczyce Do wynajęcia 21 120 PLN 480 m2
Jawczyce / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Poznańska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia 480 m2 powierzchni magazynowej wraz z pomieszczeniami socjalnymi w hali 969 m2. [...]

480 21 120 PLN
44 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Dziekanów Nowy Na sprzedaż 999 000 PLN 170 m2
Dziekanów Nowy / Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Osiedle Królowej Bony w Dziekanowie Nowym to zespół 30 lokali mieszkalnych typu bliźniak. Idealne [...]

170 999 000 PLN
5876,47 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 1 770 000 PLN 186 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Strumykowa Dom na sprzedaż

Są nieruchomości… i są takie, do których wchodzisz i już wiesz, że to "to". Ten dom w Łomiankach [...]

186 1 770 000 PLN
9516,13 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Stare Babice Na sprzedaż 300 000 PLN 3600 m2
Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka36/1połozona Zalesie gm. Stare Babice o powierzchni 3600m2 , rolno- budowlana , w drugim [...]

3600 300 000 PLN
83,33 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Kampinos
Krubice Na sprzedaż 870 000 PLN 118 m2
Krubice / Kampinos / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom drewniany szkieletowy, zamieszkały od 2 lat. Dół otwarty - kuchnia, salon, łazienka, [...]

118 870 000 PLN
7372,88 PLN/m²
28-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy