wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 2 999 990 PLN 460 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Modrzewiowa Dom na sprzedaż

Cena nieruchomości w cenie średniego mieszkania w Warszawie. Ale jaki: standard, możliwości i [...]

460 2 999 990 PLN
6521,72 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Do wynajęcia 40 PLN 130 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Kolejowa Biuro do wynajęcia

Do wynajecia reprezentacyjny lokal uslugowo-komercyjny o powierzchni 130 m2, zlokalizowany w [...]

130 40 PLN
0,31 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 599 000 PLN 70 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Wiślana Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny w Łomiankach (woj. mazowieckie, 05-092) przy ulicy Wiślanej 37 (centrum [...]

70 599 000 PLN
8557,14 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Do wynajęcia 1700 PLN 12 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Wiślana Lokal do wynajęcia

Szukasz miejsca , które zachwyci Twoje klientki? Podnajmę w pełni wyposażony gabinet do stylizacji [...]

12 1700 PLN
141,67 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Kiełpin Na sprzedaż 1 400 000 PLN 220 m2
Kiełpin / Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Kolejowa Dom na sprzedaż

Nieruchomość wyposażona jest we własne ujęcie wody , szambo, prąd oraz ogrzewanie na olej opalowy. [...]

220 1 400 000 PLN
6363,64 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Dziekanów Nowy Na sprzedaż 999 000 PLN 170 m2
Dziekanów Nowy / Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Osiedle Królowej Bony w Dziekanowie Nowym to zespół 30 lokali mieszkalnych typu bliźniak. Idealne [...]

170 999 000 PLN
5876,47 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 1 770 000 PLN 186 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Strumykowa Dom na sprzedaż

Są nieruchomości… i są takie, do których wchodzisz i już wiesz, że to "to". Ten dom w Łomiankach [...]

186 1 770 000 PLN
9516,13 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Do wynajęcia 3300 PLN 55 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Warszawska Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal użytkowy 55 m2 w Łomiankach w ścisłym centrum z dużym natężeniem ruchu przy głównej [...]

55 3300 PLN
60 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu