wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Magazyn mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Macierzysz Do wynajęcia 41 040 PLN 1080 m2
Macierzysz / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Magazyn do wynajęcia

Magazyn w bardzo dobrej lokalizacji przemysłowo-usługowej przy trasie S8 . Dostępna powierzchnia [...]

1080 41 040 PLN
38 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Do wynajęcia 4000 PLN 43,82 m2
Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Nadbrzeżna Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal usługowy – idealny na salon beauty, gabinet terapeutyczny lub masażu Opis [...]

43,82 4000 PLN
91,28 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Macierzysz Do wynajęcia 39 552 PLN 824 m2
Macierzysz / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Sochaczewska Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 824 m² zlokalizowana w [...]

824 39 552 PLN
48 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Na sprzedaż 980 000 PLN 180 m2
Ożarów / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

0% prowizji od kupującego ! Nowoczesne domy z ogródkami w spokojnej, bezpiecznej okolicy –w [...]

180 980 000 PLN
5444,44 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 1 199 000 PLN 152,2 m2
Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Duchnicka Dom na sprzedaż

Lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - START budowy przewidywany na koniec czerwca 2026 r. [...]

152,2 1 199 000 PLN
7877,79 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 1 329 000 PLN 152,2 m2

152,2 1 329 000 PLN
8731,93 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Kręczki Na sprzedaż 560 000 PLN 40 m2
Kręczki / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż – komfortowe mieszkanie 39,79 m² w wysokim standardzieNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo [...]

40 560 000 PLN
14 000 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Jawczyce Do wynajęcia 21 120 PLN 480 m2
Jawczyce / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Poznańska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia 480 m2 powierzchni magazynowej wraz z pomieszczeniami socjalnymi w hali 969 m2. [...]

480 21 120 PLN
44 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 935 000 PLN 105,88 m2
Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Jana Matejki Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Osiedle Matejki - jest to inwestycja składająca się z 12 segmentów, położona w otoczeniu domów [...]

105,88 935 000 PLN
8830,75 PLN/m²
28-01-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 935 000 PLN 105,88 m2
Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Jana Matejki Dom na sprzedaż

105,88 935 000 PLN
8830,75 PLN/m²
03-12-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ołtarzew Na sprzedaż 1 960 000 PLN 163 m2
Ołtarzew / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

WYJĄTKOWY CHARAKTER NIERUCHOMOŚCITa imponująca rezydencja z 2021/2022 roku to połączenie najwyższej [...]

163 1 960 000 PLN
12 024,54 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 980 000 PLN 105,88 m2

Osiedle Matejki jest to inwestycja składająca się z 12 segmentów, położona w otoczeniu domów [...]

105,88 980 000 PLN
9255,76 PLN/m²
24-07-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Umiastów Na sprzedaż 5 130 000 PLN 17 100 m2
Umiastów / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie, Okrężna Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka, w świetnej lokalizacji, przedmieścia Warszawy. Na sprzedaż działka [...]

17 100 5 130 000 PLN
300 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu