wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Koczargi Stare Na sprzedaż 1 750 000 PLN 155 m2
Koczargi Stare / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Klonowa Dom na sprzedaż

Mam przyjemność zaprezentować dom wolno stojący na obrzeżach puszczy Kampinowskiej gmina Stare [...]

155 1 750 000 PLN
11 290,32 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Blizne Jasińskiego Na sprzedaż 2 720 000 PLN 218 m2
Blizne Jasińskiego / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Zagłoby Dom na sprzedaż

Bez prowizji i 2% PCC. Sprzedam bezpośrednio elegancki, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w [...]

218 2 720 000 PLN
12 477,06 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Blizne Jasińskiego Na sprzedaż 3 694 000 PLN 274 m2
Blizne Jasińskiego / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Mikołaja Reja Dom na sprzedaż

274 3 694 000 PLN
13 481,75 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Stare Babice Na sprzedaż 300 000 PLN 3600 m2
Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka36/1połozona Zalesie gm. Stare Babice o powierzchni 3600m2 , rolno- budowlana , w drugim [...]

3600 300 000 PLN
83,33 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Koczargi Stare Na sprzedaż 1 220 000 PLN 140 m2
Koczargi Stare / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Jodłowa Dom na sprzedaż

Nie tylko dom — prywatna strefa rekreacji dla mieszkańców: hamaki, street workout, plac zabaw, [...]

140 1 220 000 PLN
8714,29 PLN/m²
29-09-2025 Dodaj do notesu