wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
wejherowski
Rumia Do wynajęcia 2500 PLN 45 m2
Rumia / wejherowski / pomorskie / Polska, Towarowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie (45m2) w świetnej lokalizacji SKM/ZKM Rumia (2 minuty pieszo) z przestronnym [...]

45 2500 PLN
55,56 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 1 379 000 PLN 177,92 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Stanisława Moniuszki Dom na sprzedaż

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 177,92 m² położony w [...]

177,92 1 379 000 PLN
7750,67 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
wejherowski
Rumia Do wynajęcia 2200 PLN 32 m2
Rumia / wejherowski / pomorskie / Polska, Jeziorna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajecia posiadam mieszkanie w Rumi ul Jeziorna 37D, nowy blok z winda, miejsca postojowe za [...]

32 2200 PLN
68,75 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 2 340 000 PLN 336 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Konwaliowa Dom na sprzedaż

Komfortowy, elegancki , zadbany dom z 2010r.w prestizowej, spokojnej dzielnicy Reda Betlejem w [...]

336 2 340 000 PLN
6964,29 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
wejherowski
Reda Do wynajęcia 2800 PLN 53 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Olimpijska Lokal do wynajęcia

Jasny, gotowy lokal po kawiarni. Duże okna z widokiem na plac zabaw i zieleń, płytki podłogowe, [...]

53 2800 PLN
52,83 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 899 000 PLN 110 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Okrężna Dom na sprzedaż

Dom na sprzedaż – Reda, ul. Okrężna Na sprzedaż funkcjonalny, odświeżony dom położony w spokojnej [...]

110 899 000 PLN
8172,73 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Szemud
Warzno Na sprzedaż 345 000 PLN 1146 m2
Warzno / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska, Lipowa Działka na sprzedaż

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Atrakcyjnie położona działka o powierzchni 1.146 m2, położona w Warznie [...]

1146 345 000 PLN
301,05 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
wejherowski
Wejherowo Do wynajęcia 3300 PLN 112 m2
Wejherowo / wejherowski / pomorskie / Polska, 12 Marca Lokal do wynajęcia

Atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w samym sercu Wejherowa – gotowy do działania Do wynajęcia [...]

112 3300 PLN
29,46 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Szemud
Koleczkowo Na sprzedaż 264 120 PLN 1065 m2
Koleczkowo / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Koleczkowie, mieszczące się na ul. Przyjaznej (dojazd od ulicy [...]

1065 264 120 PLN
248 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 999 000 PLN 88 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Marynarska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam przestronne mieszkanie - 88 m² w Sercu Redy - Przy Aquaparku! (2022) Na sprzedaż [...]

88 999 000 PLN
11 352,27 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 849 000 PLN 82 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Warzywnicza Dom na sprzedaż

Oferta od właściciela Na sprzedaż: klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej – Reda, ul. Warzywnicza [...]

82 849 000 PLN
10 353,66 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 298 000 PLN 33,9 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Szkolna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Lokal mieszkalny położony jest w Redzie przy ulicy szkolnej 6 na drugiej kondygnacji budynku – [...]

33,9 298 000 PLN
8790,56 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Szemud
Koleczkowo Na sprzedaż 876 000 PLN 110 m2
Koleczkowo / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska, Przemysłowa Dom na sprzedaż

Stan deweloperski W zwiazku ze na zmianę planów prywatnych i przeprowadzką mam do zaoferowania dom [...]

110 876 000 PLN
7963,64 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
wejherowski
Wejherowo
Bolszewo Na sprzedaż 464 000 PLN 56,81 m2
Bolszewo / Wejherowo / wejherowski / pomorskie / Polska, Strażacka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Tutaj żyjesz i mieszkasz wygodnie. Rano po świeże pieczywo i zakupy pieszo, po pracy spacer do lasu. [...]

56,81 464 000 PLN
8167,58 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Szemud
Koleczkowo Na sprzedaż 4 990 000 PLN 297 m2
Koleczkowo / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska, Wojska Polskiego Dom na sprzedaż

Rezydencja inwestycyjna w KoleczkowieDuża działka z potencjałem podziału oraz dalszej zabudowy7 942 [...]

297 4 990 000 PLN
16 801,35 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 897 000 PLN 131 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom z przestronną działką – idealny dla rodziny! Na sprzedaż komfortowy budynek [...]

131 897 000 PLN
6847,33 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Szemud
Koleczkowo Na sprzedaż 350 000 PLN 492 m2
Koleczkowo / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska, Sosnowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Koleczkowo, w [...]

492 350 000 PLN
711,38 PLN/m²
13-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Szemud
Kielno Na sprzedaż 3 165 000 PLN 9900 m2
Kielno / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska, Jeziorna Działka na sprzedaż

Na sprzedaż teren przemysłowo - usługowy z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego [...]

9900 3 165 000 PLN
319,70 PLN/m²
25-02-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Linia
Zakrzewo Na sprzedaż 199 081 PLN 3540 m2
Zakrzewo / Linia / wejherowski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Zakrzewo, gmina Linia, [...]

3540 199 081 PLN
56,24 PLN/m²
13-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny pomorskie
wejherowski
Rumia Do wynajęcia 6000 PLN 200 m2
Rumia / wejherowski / pomorskie / Polska, Gdańska Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Dwupoziomowy lokal w Rumi-Janowie - restauracja Z powodu planów wyjazdu za granicę odstąpię wynajem [...]

200 6000 PLN
30 PLN/m²
26-01-2026 Dodaj do notesu
Reklamy