wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal pomorskie
wejherowski
Wejherowo Do wynajęcia 3300 PLN 112 m2
Wejherowo / wejherowski / pomorskie / Polska, 12 Marca Lokal do wynajęcia

Atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w samym sercu Wejherowa – gotowy do działania Do wynajęcia [...]

112 3300 PLN
29,46 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
wejherowski
Wejherowo
Bolszewo Na sprzedaż 464 000 PLN 56,81 m2
Bolszewo / Wejherowo / wejherowski / pomorskie / Polska, Strażacka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Tutaj żyjesz i mieszkasz wygodnie. Rano po świeże pieczywo i zakupy pieszo, po pracy spacer do lasu. [...]

56,81 464 000 PLN
8167,58 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Wejherowo Na sprzedaż 159 182 PLN 1349 m2
Wejherowo / wejherowski / pomorskie / Polska, Wejherowska Działka na sprzedaż

Dzień dobry, na sprzedaż działka o powierzchni 1349 m2 w atrakcyjnej cenie 118 zł za m2, [...]

1349 159 182 PLN
118 PLN/m²
26-06-2025 Dodaj do notesu
Pokój pomorskie
wejherowski
Wejherowo Do wynajęcia 1200 PLN
Wejherowo / wejherowski / pomorskie, Harcerska Pokój do wynajęcia

Wynajmę wejherowo ul harcerska .Kawalerka o powierzchni 20m2  umeblowane kuchnia łazienka.Czynsz 285 [...]

1200 PLN
0 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu