wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Na sprzedaż 479 000 PLN 45,33 m2
Widzew-Wschód / Widzew / Łódź / łódzkie, Węgierska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień dobry, sprzedam rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m², świeżo po [...]

45,33 479 000 PLN
10 566,95 PLN/m²
9 godzin temu Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2500 PLN 5300 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Wiączyńska Działka do wynajęcia

Nieruchomość częściowo utwardzona z mediami powierzchnia 5300 m.

5300 2500 PLN
0,47 PLN/m²
18 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 999 000 PLN 87 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferuję wyjątkowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Widzew Stoki, wybudowane w 2023 roku [...]

87 999 000 PLN
11 482,76 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Do wynajęcia 1599 PLN 20 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie, Doktora Stefana Kopcińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie iw dogodnej lokalizacji idealnie dla studenta lub innej ambitnej i kreatywnej osoby. [...]

20 1599 PLN
79,95 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2500 PLN 43 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Augustów Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

NOWA INWESTYCJA STACJA AUGUSTÓW, DO PIERWSZEGO ZAMIESZKANIA Do wynajęcia nowe 2-pokojowe [...]

43 2500 PLN
58,14 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Na sprzedaż 276 000 PLN 32,5 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mam do sprzedania kawalerkę 32.5 m. Stary Widzew przy ul. Winna Mieszkanie po generalnym remoncie w [...]

32,5 276 000 PLN
8492,31 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 639 000 PLN 54 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie, Zbójnicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż dopracowane mieszkanie o powierzchni 54 m² (ok. 60 m² po podłodze), położone na 2. [...]

54 639 000 PLN
11 833,33 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 1 295 000 PLN 100 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Pomorska Dom na sprzedaż

Nowoczesny narożny segment | Nowosolna | 100 m² | ogród | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy [...]

100 1 295 000 PLN
12 950 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2800 PLN 62 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Zakładowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę w pełni wyposażone i odświeżone 3 pokojowe mieszkanie na Olechowie. Wysoki standard i niskie [...]

62 2800 PLN
45,16 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 950 000 PLN 95,1 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Tadeusza Gajcego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Dzień Dobry, Na sprzedaż Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem na kameralnym oraz zamkniętym [...]

95,1 950 000 PLN
9989,48 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 49 000 PLN 400 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie, Olkuska Działka na sprzedaż

Działka nr 424, 400 m2 z altaną, funkcjonuje od 40 lat. Prąd, woda w działce, bramka wjazdowa, [...]

400 49 000 PLN
122,50 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Na sprzedaż 335 000 PLN 50 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Anny Jagiellonki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie w dzielnicy Łódź Widzew, na osiedlu Olechów. - 50 m² powierzchni. - Położone na III [...]

50 335 000 PLN
6700 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Na sprzedaż 565 000 PLN 62 m2
Widzew-Wschód / Widzew / Łódź / łódzkie, Władysława Szafera Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mieszkanie na 6 piętrze w bloku z windą. Ma [...]

62 565 000 PLN
9112,90 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Na sprzedaż 501 000 PLN 53,64 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Bolesława Szczodrego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż średniej wielkości mieszkanie zarówno dla pary, rodziny z dziećmi jak i osoby starszej [...]

53,64 501 000 PLN
9340,04 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2300 PLN 40 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Sobolowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym do wynajęcia w bezpośrednim sąsiedztwie Parku [...]

40 2300 PLN
57,50 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 2 550 000 PLN 430 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Grażyny Bacewicz Dom na sprzedaż

Dom był kupiony w 2002, praktycznie zburzony i postawiony (i rozbudowany) na nowo w 2004. Duża [...]

430 2 550 000 PLN
5930,23 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 1 079 820 PLN 180 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Majora Jana Piwnika „Ponurego” Mieszkanie na sprzedaż | 7 pokoi

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 180 m², zlokalizowane na kameralnym, [...]

180 1 079 820 PLN
5999 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 1 360 000 PLN 148 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Marmurowa Dom na sprzedaż

Dom PREMIUM - 6 pokojowy, salon połączony z jadalnią i kuchnią, spiżarnia, kotłownia, poddasze [...]

148 1 360 000 PLN
9189,19 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2800 PLN 56,7 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Wacława Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia od maja br mieszkanie składające się z salonu z kuchnią, sypialni i łazienki. [...]

56,7 2800 PLN
49,38 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Na sprzedaż 450 000 PLN 57,29 m2
Widzew-Wschód / Widzew / Łódź / łódzkie, Andrzeja Sacharowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni [57,29] m², usytuowane na 3 piętrze w [...]

57,29 450 000 PLN
7854,77 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy