wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 999 000 PLN 87 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferuję wyjątkowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Widzew Stoki, wybudowane w 2023 roku [...]

87 999 000 PLN
11 482,76 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 639 000 PLN 54 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie, Zbójnicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż dopracowane mieszkanie o powierzchni 54 m² (ok. 60 m² po podłodze), położone na 2. [...]

54 639 000 PLN
11 833,33 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 49 000 PLN 400 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie, Olkuska Działka na sprzedaż

Działka nr 424, 400 m2 z altaną, funkcjonuje od 40 lat. Prąd, woda w działce, bramka wjazdowa, [...]

400 49 000 PLN
122,50 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 774 000 PLN 67,94 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie, Rysy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Jasne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w zielonej okolicy Łodzi, na przyjaznym zamkniętym [...]

67,94 774 000 PLN
11 392,41 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 210 000 PLN 690 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie Działka na sprzedaż

Polecam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, sąsiedztwo domów jednorodzinnych, media w drodze [...]

690 210 000 PLN
304,35 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy