wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 3 500 000 PLN 261 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Karola Kuczkiewicza Dom na sprzedaż

Bliźniak 2 segmenty | Centrum Wieliczki | przy Kopalni Soli | 261 m² | 685 m² działki | inwestycja [...]

261 3 500 000 PLN
13 409,96 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 3 300 000 PLN 261 m2

261 3 300 000 PLN
12 643,68 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy