wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
wołomiński
Tłuszcz
Tłuszcz Na sprzedaż 250 000 PLN 837 m2
Tłuszcz / wołomiński / mazowieckie / Polska, Słowicza Działka na sprzedaż

Do sprzedania atrakcyjnie powierzchniowo i lokalizacyjne działka budowlana w Tłuszczu. Położona [...]

837 250 000 PLN
298,69 PLN/m²
15 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 699 000 PLN 60,4 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Laudańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Marki przy M1 IKEA, Decathlon, granica z Białołęką. Sprzedam mieszkanie 60,40 m2 z ogródkiem ok 36 [...]

60,4 699 000 PLN
11 572,85 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Wołomin
Wołomin Do wynajęcia 15 000 PLN 350 m2
Wołomin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Aleja Niepodległości Dom do wynajęcia

NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA – Wołomin, Al. Niepodległości / róg ul. Kościelnej Do wynajęcia lub pod [...]

350 15 000 PLN
42,86 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Ząbki Do wynajęcia 4200 PLN 74 m2
Ząbki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Skowronka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 74 m², w szeregowcu oddanej do użytku w [...]

74 4200 PLN
56,76 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
wołomiński
Kobyłka Do wynajęcia 31 000 PLN 800 m2
Kobyłka / wołomiński / mazowieckie / Polska, Dworkowa Magazyn do wynajęcia

Hala jednoprzestrzenna 600m2 szerokość 12m długość 50m wysokość 4m. Posadzka przemysłowa. Część [...]

800 31 000 PLN
38,75 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Zielonka Na sprzedaż 1 075 000 PLN 164 m2
Zielonka / wołomiński / mazowieckie, Ossowska Dom na sprzedaż

ZOSTAŁ OSTATNI SEGMENT 0% PROWIZJI ! 0% PCC ! DOM SZEREGOWY W CENIE MIESZKANIA BLISKO STACJI [...]

164 1 075 000 PLN
6554,88 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 660 000 PLN 50,21 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Agrarna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 50,24 m². Mieszkanie jest gotowe do [...]

50,21 660 000 PLN
13 144,79 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Zielonka Na sprzedaż 1 999 000 PLN 241,8 m2
Zielonka / wołomiński / mazowieckie, Kujawska Dom na sprzedaż

Wyobraź sobie miejsce, w którym budzisz się przy śpiewie ptaków, za ogrodzeniem płynie rzeczka, a w [...]

241,8 1 999 000 PLN
8267,16 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 490 000 PLN 40,2 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Kosynierów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,20 m², zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym [...]

40,2 490 000 PLN
12 189,05 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Radzymin Na sprzedaż 475 000 PLN 46 m2
Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Stary Rynek Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², składające się z dwóch ustawnych pokoi, [...]

46 475 000 PLN
10 326,09 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Ząbki Na sprzedaż 2 500 000 PLN 170 m2
Ząbki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Wolności Dom na sprzedaż

Sprzedam dom moich marzeń, o idealnym rozkładzie, z dużym ogrodem, na granicy Warszawy. Dom ma w [...]

170 2 500 000 PLN
14 705,88 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Wołomin
Wołomin Na sprzedaż 390 000 PLN 38 m2
Wołomin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Gen. Emila Fieldorfa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze przy [...]

38 390 000 PLN
10 263,16 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Do wynajęcia 3500 PLN 48 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Wiejska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ulicy Wiejskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 48m2, [...]

48 3500 PLN
72,92 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Wołomin
Wołomin Na sprzedaż 900 000 PLN 299 m2
Wołomin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Piotra Wysockiego Dom na sprzedaż

Sprzedam dom pod Warszawą (20 km) 299mkw na działce 709mkw. Działka jest ogrodzona, teren suchy z [...]

299 900 000 PLN
3010,03 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
wołomiński
Poświętne
Krubki-Górki Na sprzedaż 220 000 PLN 1121 m2
Krubki-Górki / Poświętne / wołomiński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1121 m² i wymiarach ok. 30 x 37 m. Nieruchomość [...]

1121 220 000 PLN
196,25 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Wołomin
Wołomin Do wynajęcia 2200 PLN 49 m2
Wołomin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Stanisława Moniuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w Wołominie ul. Moniuszki - Centrum Wołomina.. Mieszkanie składa się z salonu z [...]

49 2200 PLN
44,90 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
wołomiński
Tłuszcz
Tłuszcz Na sprzedaż 951 600 PLN 20 800 m2
Tłuszcz / wołomiński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Tomasza Milczarek - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

20 800 951 600 PLN
45,75 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
30 149 000 PLN
4966,67 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
70 321 975 PLN
4599,64 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
51 245 754 PLN
4818,71 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy