wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Magazyn mazowieckie
wołomiński
Kobyłka Do wynajęcia 31 000 PLN 800 m2
Kobyłka / wołomiński / mazowieckie / Polska, Dworkowa Magazyn do wynajęcia

Hala jednoprzestrzenna 600m2 szerokość 12m długość 50m wysokość 4m. Posadzka przemysłowa. Część [...]

800 31 000 PLN
38,75 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
wołomiński
Kobyłka Na sprzedaż 7 257 000 PLN 8562 m2
Kobyłka / wołomiński / mazowieckie / Polska, Napoleona Bonaparte Działka na sprzedaż

Oferujemy do sprzedaży prawo użytkowania wieczystego gruntu o powierzchni 0,8562 ha w Kobyłce wraz z [...]

8562 7 257 000 PLN
847,58 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Kobyłka Na sprzedaż 750 000 PLN 85,9 m2
Kobyłka / wołomiński / mazowieckie / Polska, Władysława Łokietka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Serdecznie zapraszam poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji Kobyłki, którego położenie [...]

85,9 750 000 PLN
8731,08 PLN/m²
21-02-2026 Dodaj do notesu